איראן מגדילה את טווח את טילי הסקאד שלה כדי שתוכל לתקוף את ריאד. ראש המודיעין הסעודי בביקור פתע בירושלים וברמאללה

48 ק"מ מערבית לטהרן בבסיס בניית וניסוי הטילים האיראניים בבסיס ניסוי הטילים האיראניים אל גאדיר Al Ghadir base at Big Ganesh, מבצעים עתה מהנדסי וטכנאי טילים איראניים עבודה קדחתנית מסביב לשעון, שאם תוכתר בהצלחה, היא יכולה להביא לפריצתה של מלחמה מזרח תיכונית חדשה, או מה שגרוע יותר מלחמה אמריקנית-איראנית.
לפי המידע הבלעדי המגיע בימים האחרונים למקורות הצבאיים והמודיעיניים של תיקדבקה עוסקים מומחי הנשק האיראני במבצע סודי הנושא את השם 'ריאד ראשונה' Riyadh First. המשימה אשר הוטלה עליהם על ידי המנהיג העליון של איראן האייטוללה עלי חמנאי, ונשיא איראן חסן רוחאני, היא להוסיף טווח נוסף של עוד 100 ק"מ למשפחת טילי הסקאד האיראניים מהדגמים סקאד Scud-C and Scud-D. הטווח של ה-Scud C הוא  600 ק"מ. הטווח של ה- Scud D, הוא 700 ק"מ.
אם המהנדסים האיראניים יצליחו להוסיף לטווח של ה-Scud C עוד 200 ק"מ, ולטווח של ה-Scud D עוד 100 ק"מ בלבד, יהיו בידיהם טילים המסוגלים להתפוצץ בלב בירת סעודיה ריאד.
המקורות שלנו מוסרים, כי ההנהגה האיראנית הורתה לגנרל אמיר חאצ'יזאדה IRGC air force commander, Gen. Amir Ali Hazjizadeh, הממונה  על בסיס הניסויים להפסיק כל עבודה אחרת בו ולהתרכז רק במטרה של הוספת הטווחים לטילי הסקאד.
רק מעטים במערב ובמזרח התיכון שמו לב לדבריו של חאצ'יזאדה שאמר בשבת 11.2, בטקס הפתיחה של תרגיל צבאי את הדברים הבאים: 'באם האויב יעשה טעות, גשם של הטילים השואגים שלנו ייפול עליו'. “Should the enemy make a mistake, our roaring missiles will rain down on them."
במילים אחרות: על האויב לעשות רק טעות, אותה לא פירט, אפילו רק לתקוף מטרה איראנית אחת, כדי שגשם של טילים איראניים ירד עליו.  המקורות שלנו מוסרים, כי הכוונה והמטרה בדברים אלה היא סעודיה.
בהקשר זה יש לציין את ירי טיל סקאד של ההוטים לעבר ריאד. ההתקפה, ראשונה מסוגה אי פעם, בוצעה במוצאי שבת 4.2,  ברשתות החברתיות מדווח, כי הטיל התפוצץ במחנה צבאי סעודי בעיר al-Mazahimiyah הנמצאת מערבית לריאד.
המורדים ההוטים בתימן הודיעו כי הם שגרו טיל  מתוצרת עצמית בשם 'בורקאן' Borkan שיש לו טווח של 800 ק"מ. המקורות הצבאיים שלנו מדווחים, כי המדובר למעשה בניסוי איראני של אחד הטילים שעל פיתוחם שוקדים עתה ליד טהרן.
מקורות מוסרים, כי ראש המודיעין הכללי הסעודי חאליד חאמאדיין Khalid Bin Ali Al Humaidan, ביקר ביומיים האחרונים ( ג'-ד' 21.2-20)  ברשות הפלסטינית ברמאללה ובירושלים. אין אישור משום מקור לא ישראלי ולא פלסטיני לידיעה זו.
אם אכן ידיעה זו נכונה, אפשר וצריך להניח כי ראש המודיעין הסעודי, בא להזהיר את הפלסטינים מפני הידוק הקשרים הישירים שלהם עם איראן. ב-13 לפברואר דיווחו המקורות המודיעיניים של תיקדבקה, כי טהרן ורמאללה הקימו ביניהן ערוץ קשר ישיר, וכי פגישות ראשונות בין משלחות איראניות ופלסטינית נערכו כבר החודש בבריסל.
לישראל חאליד חאמאדיין נשלח, כדי לנסות לברר כמה נושאים ביטחוניים הקשורים בכינוסה של וועידה אזורית מריקנית-ישראלית-ערבית, שעל אפשרות כינוסה דנו נשיא ארצות הברית דולנד טראמפ, וראש הממשלה בנימין נתניהו, בוושינגטון ב-15.2.
חאליד חאמאדיין, הוא איש צבא מקצועי, והוא ראש המודיעין הסעודי הראשון שאיננו בדרגת נסיך. עד עתה מילאו תפקיד זה רק נסיכים בכירים בבית המלוכה כמו הנסיך באנדר בין סולטן, והנסיכים טורקי בין פייסל ומוקרין בין עבדול עזיז.

Print Friendly, PDF & Email

20 תגובות עבור “איראן מגדילה את טווח את טילי הסקאד שלה כדי שתוכל לתקוף את ריאד. ראש המודיעין הסעודי בביקור פתע בירושלים וברמאללה

 • פבר 22, 2017 @ 19:08 at 19:08
  Permalink

  האם הניסוי המוצלח של כיפת הברזל נגד טילים חכמים שהיה היום זה היה לכבוד הסעודים!!!!

  Reply
 • פבר 22, 2017 @ 19:15 at 19:15
  Permalink

  אבל מאירן יש טווח למה להתחבא מאחורי ההוטים?

  Reply
  • פבר 23, 2017 @ 11:42 at 11:42
   Permalink

   כדי לא לפתוח במלחמה ישירה?

   Reply
 • Pingback: مسؤول المخابرات السعودية يزور إسرائيل ورام الله سراً قبل يومين – شبكة الضاحية الاعلامية Lebanon News

 • פבר 23, 2017 @ 11:43 at 11:43
  Permalink

  נו,הנה זה מתחיל? כבר נאמר אצלנו במדרש בילקוט שמעוני :
  אמר רבי יצחק: שנה שמלך המשיח נגלה בו כל מלכי האומות העולם מתגרים זה בזה. מלך פרס [איראן] מתגרה במלך הערבי{[סעודיה] והולך מלך הערבי לאדום [ארה"ב] ליטול עצה מהם. וחוזר מלך פרס ומחריב את כל העולם. וכל אומות העולם [הנשארים] מתרעשים ומתבהלים ונופלים על פניהם ויאחוז אותם צירים כצירי יולדה. וישראל מתרעשים ומתבהלים, ואומרים להיכן נבוא ונלך? ואומרים להיכן נבוא ונלך? ואומר להם [הקב"ה], בני אל תתייראו, כל מה שעשיתי לא עשיתי אלא בשבילכם. מפני מה אתם מתייראים, הגיע זמן גאולתכם!!!! "והיה בכל הארץ נאום ה' פי שנים בה יכרתו יגוועו והשלישית יוותר בה וגו' " (כאן בפסוק זה, רמז לתוכנית של העיליתות לחסל יותר משני שליש מאוכלוסית העולם, חפשו בגוגל :
  the Georgia Guidestones ,שם באנטרטה הזאת פירטו העיליתות את התוכניות שלהם ב8 שפות כולל בעברית, כשהדבר הראשון הוא להשאיר את אוכלוסיית העולם מתחת ל500 מיליון, שזה 7% בלבד מ 7.3 מיליארד כיום.
  ועוד נכתב:
  אָמַר רַבִּי אֶלְעָזָר בַּר אֲבִינָא אִם רָאִיתָ מַלְכֻיּוֹת מִתְגָּרוֹת אֵלּוּ בְּאֵלּוּ צַפֵּה לְרַגְלוֹ שֶׁל מָשִׁיחַ, תֵּדַע שֶׁכֵּן שֶׁהֲרֵי בִּימֵי אַבְרָהָם עַל יְדֵי שֶׁנִּתְגָּרוּ הַמַּלְכֻיּוֹת אֵלּוּ בְּאֵלּוּ בָּאָה הַגְּאֻלָּה לְאַבְרָהָם.(מדרש רבה, בראשית מ"ב)

  Reply
  • פבר 23, 2017 @ 17:23 at 17:23
   Permalink

   אז לא הבנתי. תסביר את הפסוק… סופנו למות ולהישמד כדי שהמשיח יבוא? נשמע מבאס.
   או שסופנו לשרוד את המלחמה ולהישאר בחיים?

   סיסמאות של גאולה אינן ברורות לי

   Reply
   • פבר 23, 2017 @ 17:55 at 17:55
    Permalink

    איראן יכניסו תוכן לסיסמאות הגאולה

    Reply
   • פבר 23, 2017 @ 19:20 at 19:20
    Permalink

    ראית בגוגל על Georgia Guidestones ? .זה לא נועד לנו זה עונש לגויים שמורכב משני דברים:
    1.נקמה בגויים על כל הרדיפות במשך 2000 שנות גלות (ה' למעשה יסגור איתם חשבון כמו שהבטיח ומובא על זה הרבה בספרים)
    2.עונש על כל הבעיות המוסריות של הדור הזה כמו שהיה בדור המבול. (ובדור זה מגולגלים הנשמות שהיו בדור המבול , דור הפלגה(אלו הבונים החופשיים למעשה שרוצים ממשלה עולמית וכו') ודור סדום ועמורה(כל הגייז )

    מה שנוגע לנו:
    כרגע שולטים הערב רב וממש בקרוב נגמר הזמן הקצוב להם לשלוט עלינו, והם למעשה החיבור של הון-שלטון כמו שכתוב בזוהר, "הערב רב יהיו השליטים(שלטון) והעשירים (הון) שבאותו הדור."
    יהיה בירור גדול, ומי שלא ראוי ליגאל יענש, במקור היה צריך להיות אחוז גבוה של נפגעים מישראל אבל הצדיקים במשך השנים (וגם כיום) המתיקו את זה שלא ימותו הרבה בפרט בארץ ישראל.
    הבעייה בעיקר ביהודים שגרים בחו"ל ששם הגויים יקבלו את עונשם ולכן מכיון שהם גרים שם גם הם יסבלו מזה.
    ולכן כל הצדיקים הגדולים קוראים כעת לכל היהודים הגרים בחו"ל לחזור לארץ.
    בפרט בארה"ב שם מתכננים שואה (ממש כפשוטו ) למי שישאר שם. סוכנות פימה FIMA בונה מחנות ריכוז כבר משנות ה 70 בארה"ב ויש שם יותר מ800 מחנות כאלו. (צריך לדעת שמי שהיה מאחורי הנאצים היו העיליתות בארה"ב והם מימנו אותם ועזרו להם כידוע ליודעים. ישנו ספר על הנושא שמגלה שלמעשה למעלה ב1000 חברות אמריקאיות תמכו בנאצים ועשו איתם עסקים וזה מה שאיפשר את השואה. כמו IBM לדוגמא שהשתמשו במערכות שלה במחנות למספר את האנשים וכו' חפש ביוטוב: concentration camps in america .
    יש הרבה חומר בנושא וזה מגובה אצלנו במקורות :כתוב בזוהר שלפני הגאולה ימותו רבים מהיהודים ב15 ימים של אפילה(אפילה תקשורתית?)וזה כנגד מה שהיה במצריים שגם אז רבים לא רצו ליגאל ולצאת ממצרים והם מתו במכת חושך) וכידוע שיש הרבה יהודים רפורמים שם שמתבוללים והגיור הוא לא גיור אמיתי וכו'.
    (פרט מעניין :בליל הבדולח בגרמניה הנאצית שנהרסו הרבה בתי כנסת יהודיים, רק בתי הכנסת של הרפורמים נפגעו ולא הרגילים של האורטודוכסים)
    בקיצר יש הרבה חומר בנושאים הללו באינטרנט חפש ביוטוב: מי מפחד מגוג ומגוג – סרט חדש

    Reply
    • פבר 23, 2017 @ 23:05 at 23:05
     Permalink

     אכן אנחנו עדים בימים אלו לתחילתה של מלחמת עולם שלישית – האירופאים כבר מבינים שלא מדובר יותר בקונפליקט מקומי בין ישראל לפלשתינים אלא במלחמה גלובלית של האסלאם הקיצוני על כל פלגיו לתרבות המערבית…מלחמת גוג ומגוג שבסופה התרבות המערבית המנוונת תשרוד בזכות עם ישראל וצהל – ואז צאצאי עשיו – אדום והנוצרים יחזרו בתשובה ואז יבוא המשיח!
     – התרבות המערבית תקרוס כמו שהאימפריה הרומית קרסה בגלל העדר ערכים ואמונה באלוהים – 80% מהאירופאים אטאיסטים ויש תופעה מעניינת שכנסיות הופכות לדיסקוטקים….והיהדות שהיא חלק מהתרבות המערבית תציל את העולם המערבי מקריסה

     Reply
    • פבר 24, 2017 @ 10:53 at 10:53
     Permalink

     תשמע אחי…אתה גזור על כל הראש…

     Reply
     • פבר 24, 2017 @ 23:12 at 23:12
      Permalink

      חופשי

    • פבר 25, 2017 @ 13:23 at 13:23
     Permalink

     להתחיל לקחת תרופות ,דחוף לאישפוז

     Reply
  • פבר 24, 2017 @ 11:54 at 11:54
   Permalink

   אני מציע להתחיל לקחת שוב את התרופות.

   Reply
 • פבר 23, 2017 @ 22:50 at 22:50
  Permalink

  נבואות לא מפחידות אותי, אבל אנשים שמאמינים בנבואות מפחידים גם מפחידים.
  אם הכל כבר נכתב, אז מאמיני הנבואות עלולים לחשוב שמותר להם לעשות הכל, כי הם רק בובה על חוט של מי שכבר כתב להם את התסריט.
  דחוף לאישפוז…

  Reply
 • פבר 24, 2017 @ 16:56 at 16:56
  Permalink

  אירן מדינה גדולה ועצומה, עם בעיות כלכליות וחברתיות, בלתי נידלות, מה שלא יעשו שכנותיה נגדה, כבר יעשו בהצלחה גדולה יותר אזרחי אירן, הנאנקים תחת עול המשטר במיוחד הכלכלי.

  Reply
 • פבר 24, 2017 @ 22:42 at 22:42
  Permalink

  אתם פשוט חולי נפש עם היהוה המומצא שלכם. תוציאו את הראש מהתXת כבר.

  Reply
 • פבר 25, 2017 @ 19:26 at 19:26
  Permalink

  חברים, הבעיה של אותם שלא מאמינים היא שכל הנבואות פרט לאחת התגשמו כבר. ואני שואל, למי תאמין למי שאמר לך אמת עד היום ונשארה עוד נבואה אחת שתתקיים או לכל השאר שבאים ל60-120 שנה והם אלה שהתבדו בכל דור ודור….

  היום הכי קל לדעת מה היא האמת עם כל מה שקרה לאורך הדורות ובכל זאת אנחנו חושבים שאנחנו יודעים משהו…
  חומר למחשבה 🙂

  Reply
 • פבר 26, 2017 @ 5:16 at 5:16
  Permalink

  "ויזעק אליהו לה'…
  קח אותי מפה למה משוגעים פה כולם מה סה"כ ביקשתי
  שייתנו לחיות בכדור הארץ הפיצפון הזה בשקט …"

  "ויאמור ה' אל אליהו…
  חמש דקות אצלך עם המרכב אשששש תעלה ואני אקח אותך טראמפ…"

  מתוך ספר
  "סיפורי התנ"ך לסחים…"
  מאת אליהו מדינה

  ובנימה טובה
  לכו לישון על האף …
  מי שלא מבין כלום ביחסים בינלאומיים לא מבין את המשחק הגלובאלי …

  נ.ב
  הידעתם…
  כל מדינה והפיתוחים המיוחדים שלה ובעיקר בפאן הצבאי בהתאם לאזור בו היא נמצאת
  מומחים גילו שכל התעשיה הסודית בנושא הבטחוני מתקדמת כ 40 שנה מהטכנולוגיה והפיתוחים הקיימים למראית העין האנושית.

  ועכשיו שאלון קצר לשיבוש המציאות שאתם חיים בה…
  1) מה היא תוכנית שמשון ?
  2) מדוע אסור לעשות הרבה רעש בין 14:00-16:00?
  3) איך שיר נולד..?

  תשובות!
  1) אם אתה יודע עדיף שלא נדע..
  2) זו השעה שהאוייב מאזין..
  3) כמו בעצירות בשירותים "בהתחלה זה כואב אחר כך יוצא החוצה"…

  אם נהנתם ספרו לחברים
  לא נהנתם בעיה שלכם שאתם לא יודעים להנות מהחיים ומאחלים לעולם הזה להחרב …

  אומנם אנחנו רק בני אדם ..
  אבל גם בני אדם הם סוג של ילד עם נשמה של ילד
  שרק רוצה למצוא את מקומו בעולם הזה
  ואם ישנו עולם הבא אז הריי גם שאחריו נרצה לדעת לאן פניינו

  אז כמו ש.שבת נוהג לומר
  "תנו לגדול בשקט.."

  דיברי חוכמה לגאולת הנפש מצרת הרוע שיש לאנשים כאשר הם מאחלים לסוף העולם ורצח מליונים וחושבים שזה יהיה כמו לשבת בקולנוע ולראות סרט אפוקליפטי…
  שהם בין הניצולים היחדים…
  ומעכשיו החיים לא יהיו אותו הדבר.

  ממליץ לכם לומר את הברכה הבא:
  (לניקוי הלב והנשמה מהרע.)

  "צדק צדק תרדוף בכל אדם אשר הרועה שוכן בליבו, דום ידום ליבי מזוועותך שתחדל מהבריאה, צדק לא יפסח והמעשר שעישר מצרים ביום ההוא למען אהבת האדם והחווה וכל אשר נוצר בצלמך."
  (רבי אלי אליהו מדינה)

  Reply
 • פבר 26, 2017 @ 11:59 at 11:59
  Permalink

  למדתי הרבה היו םמזל שיש הרבה חכמים יהודים אחרי המקלדת. אפשר לנוח, הם מילא יודעים ה כ ל.

  Reply
 • פבר 26, 2017 @ 18:17 at 18:17
  Permalink

  אבל מגבול איראן באזור השאט אל ערב לריאד זה פחות מ 500 ק"מ… אז למה צריך להגדיל את טווח הטילים? כבר היום יש להם טווח של לפחות 600 ק"מ!
  (אם מדובר בשיפור הדיוק והקטנת הטמ"מ – ניחא. אבל הגדלת הטווח?)

  Reply

תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי נאצה, הסתה או פגיעה, דיבה בהתאם לתקנון השימוש באתר של תיקדבקה

האימייל לא יוצג באתר.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות