איראן נערכת לחמש את הפלסטינים בגדה המערבית. הקימה 'פיקוד מזרח' להשמדת ישראל

המקורות הצבאיים והמודיעיניים של תיקדבקה, מדווחים בלעדית, כי לפי הוראה של מנהיג איראן האייטוללה עלי חמנאי, שהועברה למפקד גדודי אל קודס האיראניים הגנרל קסאם סוליימני, הוקמה השבוע מפקדה איראנית מיוחדת מול ישראל.
שם המפקדה: 'מפקדת פיקוד מזרח של משמרות המהפכה האיראניים'. 
המקורות שלנו מוסרים, כי כוחות גדודי אל קודס האיראנים מחולקים לפי הגזרות הטריטוריאליות עליהן הם מופקדים. קיימות מפקדות חיזבאללה, פלסטינים, סוריה, עיראק, מפרץ. עתה תצטרף אליהם 'מפקדת המזרח'.  
המקורות המודיעיניים שלנו מדווחים, כי התפקיד העיקרי שהוטל על המפקדה הזאת, בשלבים הראשונים של פעולתה: לצייד בנשק איראני, כולל טילים, כל גורם פלסטיני  בגדה המערבית אשר יהיה מוכן לקבלו או לקלוט אותו. 
הערכה היא שהאיראנים רוצים ליצור בגדה המערבית מצב צבאי דומה לזה שקיים לאורך גבולות לבנון עם ישראל-שם פועל חיזבאללה, ומצב צבאי כפי שקיים לאורך גבול ישראל עם רצועת עזה-שם פועלים החמאס והג'יהאד האיסלמי.
זה לא היה מקרה, כאשר בשבוע הראשון של חודש אוגוסט, דאגו גורמים איראניים לפרסם, באמצעות גורמים מערביים, כי חמנאי כתב לאחרונה ספר בן 416 עמודים הנקרא 'פלסטין'.
על גבי עטיפת הספר נכתב,כי הוא עוסק 'בנושאי הדגל של הג'יהאד אשר ישחררו את ירושלים.   The flagbearer of Jihad to liberate Jerusalem     
בספר חמנאי חוזר ומשתמש כמה פעמים בשלושה מושגים כדי להבהיר את יחסו ותוכניותיו לגבי ישראל.

  • nabudi-annihilation- הכחדה או השמדה.
  • imha-fading out- היעלמות-התאיידות של ישראל.
  •  zaval-effacement- השמדה.

חמנאי קובע, כי צריך להשמיד את ישראל משום שהיא כבשה את העיר השלישית הקדושה לאיסלם, והיא בעלת ברית של 'השטן הגדול'-ארצות הברית.
שליט איראן האייטוללה עלי חמנאי קובע גם באיזה שיטות ודרכים ישראל תושמד.
ישראל לא תושמד 'במלחמות קלאסיות'   classical wars. לא 'בשחיטת היהודים'  massacre the Jews, אלא במלחמה גרילה ארוכה, אשר תהפוך את חייהם של הישראלים לבלתי נסבלים. long period of low-intensity warfare designed to make life impossible for a majority of Israeli Jews.
בעוד שאנשי ממשל אובמה ובראשם שר החוץ האמריקני ג'ון קארי, מתייחסים לפרסומים ככאלה שנועדו לתת אפשרות ביטוי-שחרור לחץ  לחוגים קיצוניים באיראן המתנגדים להסכם הגרעין, הרי באיראן ובוודאי שבמשמרות המהפכה האיראניים מתייחסים לדברים אלה כאל הוראות-פקודות הניתנות על ידי המנהיג העליון, אותן יש למלא!
( ב-24 ביולי אמר ג'ון קארי: 'גם אמרתי להם (לאיראנים)כי הקריאות שלהם 'מוות לאמריקה' וכן הלאה, לא רק שאינן מועילות, אלא שהן טיפשיות'. I also told them that their chants of Death to America and so forth are neither helpful, and they’re pretty stupid)
המקורות המודיעיניים של תיקדבקה מוסרים, כי בפגישה ראשונה של קציני המפקדה החדשה של גדודי אל קודס, הקריא הגנרל קסאם סוליימני, דברים אלה מתוך הספר של חמנאי, ואמר למפקדים כי עליהם מוטלת עתה המשימה ליישם את דבריו של חמנאי בשטח.  
המקורות המודיעיניים שלנו מוסרים, כי בימים אלה בהם הקימו האיראנים את 'המפקדה המזרחית' להשמדת ישראל, נמצא בטהרן שליח אישי של יו''ר הרשות הפלסטיני אבו מאזן ג'מיל מג'דלאני Jmail Majdalani, חבר הוועד הפועל של אש"ף, במטרה לארגן את ביקורו של אבו מאזן בטהרן.  

Print Friendly, PDF & Email
שינוי גודל גופנים
ניגודיות