בית מוגן לשרים ולאלופים! ומקלטים גרעיניים למשרדי הממשלה! מדריך תיקדבקה מי בפנים ומי חשוף בחוץ?

התמונה המופיעה כאן היא הדגמה כיצד יראו חברי כנסת ישראל בישיבתם הבאה. חליפות מגן כאלה כבר נרכשו עבור חברי הסנט ובית הנבחרים האמריקנים וגם עובדי כל רשתות הטלוויזיה ומערכות העיתונים בוושיגנטון. אם זה המצב וזו התמונה בוושינגטון מדוע שגם כך לא יהיה בירושלים?פעם אפשר היה לומר כי המדינה וראשיה אטומים, עכשיו אפשר לומר כי המדינה הזאת וראשיה הזו יצאו מדעתם האטומה, ועוד יותר ממנה שירותי הביטחון שלה וראשיהם.
ה-ש-ר דני נווה ומשפחתו פונו מביתם. היכן נמצא ביתם, לא בכפר דרום בגוש קטיף בטווח המרגמות של תנזים חאןיונס, לא בקרית שמונה בגליל העליון בטווח הטילים של חיזבאללה, ביתו נמצא בשכונת החווילות שוהם, למרגלות הכביש החדש המוביל מבן שמן לראש העין, כלומר בלב מדינת ישראל בטווח נסיעה בטוח משדה התעופה לוד. שר הבריאות ניסים דהן, התבקש לא לשהות בביתו בסופי שבוע. מאחר ומר דהאן הוא אדם דתי, הדבר עורר בעיה מיוחדת. היכן יכול אדם דתי עם משפחתו למלא אחר מצוות השבת בצורה מוגנת. הגנת שמים פתאום לא מספיקה? מר דאהן הציע כי הוא יעבור ללב שכונה דתית אחרת, אבל השב"כ פסל את ההצעה. לכן נשקלת האפשרות להקים עכשיו במהירות בית כנסת מוגן מפני התקפה אטומית באתר סודי בארץ. ואם אתם חושבים כי אנו צוחקים מאתכם תקראו את הדברים עד הסוף.
עוד מעט נגיע למצב בו כל חברי הממשלה, חברי הכנסת והפקידות הממשלתית הבכירה על משפחותיהם יועברו כ-ו-ל-ם למתחם הכנסת ויתגוררו שם תחת הגנה מיוחדת עד שהמלחמה שהם מנהיגים ומנהלים תסתיים. אלופי צה"ל ומשפחותיהם יועברו לבור המטכ"לי, ואילו אנשי משפחות אנשי המוסד והשב"כ יעברו, כולנו, ברוך השם יודעים לאן.
מי יישאר בחוץ? את, אתה, אני והם, האזרחים הפשוטים? כידוע לכם להם לא נשקפת סכנה לחייהם. כידוע, לאחר שכל השרים והבכירים יפונו למקומות מוגנים, לא נשקפת יותר סכנה לחיי תושבי מרכז חדרה, נתניה, בת חפר, כפר סבא, עפולה, הגבעה הצרפתית, גילה, מרכז ירושלים, עופרה, ישובי עמק הירדן ועוד עשרות מקומות ואתרים אחרים בארץ. איש לא עומד להתקיף אותם! למה לא מפנים את הישראלים הגרים במקומות אלה ומעבירים אותם למרחבי מגורים מוגנים? מדוע איש אחד מכל התושבים במקומות אלה לא שקול יותר מאשר שר או אלוף אחד? ולהזכירם מי מממן את הוצאות העברה וההגנה של אישים אלה? שוב פעם את, אתה, אני והם, האזרחים הפשוטים משלמי המסים, שאותם משאירים בחוץ, מעבר לאזורים או הבתים המוגנים. כמובן שתכף ומיד יקומו כמה מלהגים מקצועיים שיגידו אבל מחבלים פלסטינים רצחו כבר שר אחד בישראל, אז מה אתם רוצים שירצחו עוד שרים? הה, טענה מעניינת! במלחמה הזאת נרצחו כבר קרוב ל-200 ישראלים, אז מה אתם רוצים שירצחו עוד?
בארצות הברית, הארץ הענקית הזאת שישראלים רבים ובייחוד ההנהגה שלה, מעתיקים במרץ, להיטות ושקיקה כמעט כל תופעה, רעה כטובה, הודיעו ראשי הסנט ובתי הנבחרים האמריקנים כי בגלל התקפה האנתראקס עליהם הם סוגרים את גבעת הקפיטול ומעבירים את המוסדות המחוקקים האמריקנים למחנה צבאי סגור לא הרחק מוושינגטון. תוך שעה מההודעה,קמו נציגי האיגוד הארצי של הדואר האמריקני והכריזו בכל תחנות השידור והטלוויזיה כי ראשי בתי המחוקקים האמריקנים יצאו מדעתם.
התקפת האנתראקס מתבצעת והגיעה לבית המחוקקים באמצעות מרכזי המיון של הדואר ובתי הדואר. אז על מי צריכים להגן? על חברי בתי המחוקקים או על מאות אלפי עובדי הדואר? ועוד הוסיפו ראשי האיגודים המקצועיים ואמרו כי אם העברת בתי המחוקקים תבוצע הם ישביתו את כל שירותי הדואר במדינת הענק האמריקנית.ההעברה בוטלה! ויש עוד פרט מעניין, איגודי עובדי הדואר האמריקנים שוקלים עתה הגשת תביעה לבתי המשפט הפדראליים בסך של 15 מיליארד דולר, נגד רשות הדואר האמריקנית ונגד ממשלת ארצות הברית על שלא ספקו לחבריהם הגנה טובה ומספקת מפני התקפת האנתראקס.
מדוע שתושבי עופרה, מרכז ירושלים וחדרה וישובי בקעת הירדן לא יגישו תביעה דומה נגד ממשלות ישראל? השבוע גם התבשרנו כי צה"ל מפנה את בסיס הטירוניים של הצנחנים בסנור, משום שכל הזמן נורית עליו אש וכל בוקר עוסקים שם בפינוי מטעני חבלה מהכביש המוביל לבסיס. הידיעה מוסיפה ואומרת כי עד עכשיו לא בצעו דבר זה מחשש כי הפלסטינים יפרשו זאת כנסיגה!אבל זאת היא לא הנקודה העיקרית! תקשיבו טוב. צמרת צה"ל מסבירה למי שעומד להיות צנחן כי מפנים אותו בגלל שפותחים עליו באש. ומה בדיוק צמרת צה"ל רוצה שהצנחנים שהיא מאמנת יעשו כאשר יפתחו עליהם באש בעת מלחמה כללית שהולכת ומתקרבת אלינו בצעדי ענק?
ואם אתם חושבים כי אנו מגזימים אז לסיום עוד הערה קטנה אחת. ציפור קטנה לחשה בימים האחרונים לתיקדבקה, והמידע בדוק עד התוו האחרון שבו, כי במקומות שונים בארץ עוסקות חברות פרטיות בהקמה מזורזת של ערים תת-קרקעיות מוגנות בפני התקפה גרעינית, וכי זה הלהיט החם האחרון בקרב חברות הבנייה בישראל שסבלו באחרונה ממיתון קשה. כבר לא! כל עיר משתרעת על 12 עד 16 אלף מטרים מרובעים!על זה התקשורת הישראלית לא מדווחת.
עוד שמע תיקדבקה כי כבר כמעט כל משרדי הממשלה, כולל משרד הבריאות האחראי על הביראות שלנו גם בזמן מלחמה ובנק ישראל העומד על משמר הכלכלה והריבית שאנו משלמים, שכרו להם כל אחד את כמות המטרים המרובעים הדרושה להם כדי להבטיח את המשך פעולתם הסדירה במקרה של התקפה גרעינית או ביולוגית או כימית על ישראל. זאת כדי להבטיח לנו שגם בעת מתקפה גרעינית על האוברדרפטים שלנו הריבית חס וחלילה לא תרד. כלומר הם בכספי משלמי המיסים, מסדרים את עצמם בפנים. אותנו, האזרחים הם משאירים בחוץ. ובחוץ רבותי, כפי שהפתגם האנגלי המפורסם אומר, בחוץ קר! קר מאוד!

Print Friendly, PDF & Email