גורמי מודיעין מערביים: ישראל מתכננת פעולות לפגוע במנהיגי איראן הקוראים להשמדתה

הוויכוח בין הנשיא אובמה, וראש ממשלת ישראל נתניהו, אם לתקוף, או לא לתקוף את  התוכנית הגרעינית האיראנית ומתי, טשטש את האיום האיראני להשמיד את ישראל, עם או בלי פצצה גרעינית.
שלושה מנהיגים איראנים, המנהיג חמנאי, הנשיא אחמדינז'אד, ומפקד חיל האוויר האיראני Gen. Amir Ali Hajizadeh, אמרו בסוף השבוע האחרון, יום אחר יום, כל אחד בסגנון שלו, כי ישראל תושמד בקרוב ולא יישארו יותר 'ציונים', כלומר יהודים במזרח התיכון.
כבר בספטמבר 2006  אמר מי שהיום ראש הממשלה בנימין נתניהו, כי איראן היום, היא גרמניה הנאצית של 1939. שתיהן תכננו ומתכננות את השמדת העם היהודי.  נתניהו הוסיף ואמר, כי הלקח שלו מהשואה הוא, כי כל מי שמאיים על קיומו של עם ישראל, צריך לא רק להאמין לו, אלא לעצור אותו.
השר החדש להגנת העורף בממשלת נתניהו, אבי דיכטר, אמר השבוע בעת כניסתו לתפקידו, מה שאף מנהיג ישראלי איננו מוכן לומר בקול רם, כי בעוד שמסוריה, לבנון, ומעזה נשקף לישראל איום אסטרטגי, מאיראן נשקף לה איום קיומי. הוא לא פירט. 
בימים האחרונים אומרים גורמי מודיעין מערביים לאור ההתבטאויות האחרונות של מנהיגי איראן, כי עתה נתניהו אומר שצריך לא רק לעצור את המנהיגים האיראניים המאיימים בהשמדת ישראל, אלא כפי שישראל נערכת לתקוף את תוכנית הגרעין האיראנית, היא נערכת גם לתקוף אותם אישית. הגישה הישראלית החדשה, אומרים המקורות, היא כי לא יתכן לאפשר לגורמים הקוראים להשמדת היהודים להמשיך לפעול ולהפיץ את רעל שנאתם.   
גורמים מודיעיניים אמריקנים, אף מרחיקים לכת ואומרים, כי במקביל להתקפת מתקני הגרעין, ישראל מתכננת פשיטות הפצצה אשר תפגע בשורה של מנהיגי מפתח איראניים. ציטוט המקור: The Israeli strike plan against Iranian nuclear facilities is expected to “decapitation” bombing raids targeting key Iranian leaders
המקורות המודיעיניים המערביים אומרים, כי זה היה תמיד, וגם נשאר, המודוס אופראנדי של ממשלות ושירותי המודיעין החשאיים הישראליים. מאז הוקמה מדינת ישראל לפני 63 שנה ב- 1948. כל מי שקרא ופעל להשמדתה של ישראל, ישראל ניסתה לחסל אותו.
בשנות ה-50 היה זה אלדוף אייכמן, אשר היה האחראי במכונת ההשמדה הנאצית על הריגתם של מיליוני יהודים.   
בשנותה ה-70 היה זה מבצע 'זעם האלוהים' Operation Wrath of God, שחיסל את אנשי ספטמבר השחור הפלסטינים שרצחו את 11 הספורטאים הישראלים באולימפיאדת מינכן ב-1972.
בפברואר 2008 חיסלו, לפי מקורות זרים, שירותי המודיעין הישראליים בדמשק את עימד מרונייה Imad Mughniyah, ראש מנגנוני הטרור של איראן וחיזבאללה.
המקורות המודיעיניים המערביים אומרים, כי צריך להניח, שישראל תנהג עתה באותה דרך עם מנהיגי איראן הפועלים להשמדתה.

Print Friendly, PDF & Email
שינוי גודל גופנים
ניגודיות