החוליה הפלסטינית בשרונה נשבעה אמונים לדגל ומנהיג ISIS


מיוחד ובלעדי למקורות ללוחמת טרור של תיקדבקה: בידי צה''ל והשב"כ נמצאים סרטי ווידיאו וצילומים המראים כיצד שמונת חברי חוליית הטרור הפלסטינית, כולם תושבי יטא שבהר חברון, שתקפו את מתחם שרונה ליד משרד הביטחון והמטה הכללי של צה''ל ב-8 ביוני, משתתפים בטקס שבועת אמונים ל-ISIS. המקורות שלנו מוסרים כי בצילומים נראים אנשי החוליה עומדים במסדר צבאי לפני דגל ISIS ונשבעים אמונים לדגל ולאבו באקר אל בגדאדי.
בפעולת הטרור נרצחו עידו בן ארי, אילנה, מיכאל פייגה  ומילה מישייב ז"ל ו-41 ישראלים נפצעו. המקורות ללוחמת הטרור של תיקדבקה היו היחידים שדיווחו מיד לאחר הפיגוע כי הוא בוצע על ידי חולייה של ISIS.
יחד עם שני המחבלים היה אמור לפעול מחבל שלישי נוסף, כאשר התוכנית שלהם הייתה לפתוח באש בתוך הרכבת ולבצע רצח המוני.
זוהי חוליית הטרור הגדולה ביותר הפלסטינית שמזוהה עם ISIS, שנלכדה עד כה.
הפרסום הצמחוני והמטעה של צה''ל ביום ב', כאילו חוליית הטרור הזו פעלה 'בהשראת ISIS', היה ניסיון נוסף הנמשך כבר שבעה חודשים מאז הפיגוע ב-1 בינואר השנה ברחוב דיזינגוף בתל-אביב, בו ערבי ישראלי מוואדי עירון פתח באש על יושבי מסעדה ברחוב המרכזי בתל-אביב. היורה נשאת מלחם מהכפר ערערה, נשבע אמונים ל-ISIS ולמנהיגו.
במילים אחרות, אין שום הבדל בין סעייד פארוק וטאספין מאליק, Syed Rizwan Farook and Tashfeen Malik, שרצחו ב-2 לדצמבר בשם ISIS, בסאן ברנארדינו San Bernardino 22' אמריקנים, ועומר מאטין Omar Mateen, שרצח באורלנדו Orlando, ב-12 ביוני 49 אמריקנים.
בסאן ברנארדינו, בשרונה בתל-אביב, ובאורלנדו, היו התקפות של ISIS.
במקום לומר לציבור הישראלי ישירות,  כי ההתקפה על מתחם שרונה, הייתה התקפת טרור של ISIS מטרים ספורים מהמטה הכללי של צה''ל, מנסים בישראל הממשלה, מפקדי צה''ל, וראשי מערכת הביטחון, לטמון את הראש בחול, ולהשתמש במושגים של הנשיא אובמה על הטרור.
אין שום הבדל בין  מוחמד מחאמרה וחאלד מחאמרה מיטא, סעייד פארוק וטאספין מאליק מסאן ברנארדינו, ועומר מאטין מאורלנדו.
מי שלא רוצה להכיר בעובדה כי ISIS פועל עתה בישראל בהיקף דומה לזה שהוא פועל בירדן, וכי אותה סכנה נשקפת לשתי המדינות השכונות-מתעלם מהמציאות.

 

Print Friendly, PDF & Email
שינוי גודל גופנים
ניגודיות