החמס חנך אתר אינטרנט בפרסית.

מיוחד ובלעדי למקורות האיראנים של תיקדבקה: אם למי שהוא היה ספק לקראת מה אנו צועדים הרי שביום ה` 2.1, אפשר היה לקבל דוגמא מוחשית לכך.
ארגון החמס הקדים את משרד החוץ הישראלי בהפעלת אתר אינטרנט בשפה הפרסית כדי לפנות אל האיראנים לאחר נצחונו בבחירות האחרונות. משרד החוץ הישראלי הודיע לפני כחודש כי הוא מתכוון להפעיל את האתר הרשמי שלו בפרסית עם מסרים לעם האיראני ובעיקר לדור הצעיר הנגיש לאינטרנט. אולם הקמת האתר נמצא עדיין בשלבי בירוקרטיה רגילים ויהיה צורך בשלושה חודשים מיום אישור סופי עד הפעלת האתר בפועל.
אתר בחמאס בפרסית, לפי הכתובת palestine-persian.info .www כולל מגוון ידיעות על הנעשה בשטחים ובישראל וכן תרגום לפרסית של אמנת חמאס והצהרותיו האנטישמיות ואנטי-ציוניות. נציג חמס בטהרן אבו סמה עבדל-מואטיי Abu-Sama Abdel-Moatti, שחנך את האתר והודיע כי האתר יכסה בצורה שוטפת ויומיומית את ההתפתחויות בפלסטין. האתר כולל גם פרשנויות בענייני פוליטיקה וכלכלה, היסטוריה של פלסטין, קורות חייהם של השאהידים, ידיעות על פליטים ופצועים, תולדות הציונות, פשעי הציונים, מזימות האימפריאליזם. כמו כן יוצגו ספרים חדשים ומאמרים בנושאים הנדונים.
האתר החדש מהווה חלק מן האתר הקיים של חמאס בשפות אנגלית, צרפתית, ערבית , רוסית, אורדו, ומלואית (שפת מאלזיה) לפי הכתובת wwww.palestine-info.info

Print Friendly, PDF & Email