היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדבליט סבור כי אין בתיקי החקירה של המשטרה חומר המצדיק העמדת רוה"מ נתניהו לדין באשמת שוחד

24 שעות לאחר שפורסמה ביום ג' במהדורת החדשות של ערוץ 2 צטטא של מקורבי היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדבליט בו אמר למשטרה, 'כי אם ראש הממשלה בנימין נתניהו יועמד לדין באשמת שוחד ובית המשפט יזכה אותו איש לא יאשים בכך את מפכ"ל המשטרה רב ניצב רוני אלשייך, אלא זה יהיה חורבן של המערכת המשפטית והאשמה-שראש ממשלה מכהן הועמד לדין ללא בסיס או הכוחות-תוטל עליו-על היועץ המשפטי', נפלה על התקשורת הישראלית דממה מוחלטת.
שום מקור אחר לא פרסם את הידיעה, ושום מקור אחר לא התנדב לבדוק את מקורה.
האפשרות שראש הממשלה בנימין נתניהו בכלל לא יועמד לדין באשמת לקיחת או מתן שוחד-יוק!
זה כבר כמה זמן שבחוגים פוליטיים ותקשורתיים בישראל ידוע, כי היועץ המשפטי אביחי מנדבליט אמר לחוקרים במשטרת ישראל את הדברים הבאים:  הכול יפה, עשיתים עבודה יסודית, אבל סליחה, מהחומר שהגשתם לי בשני התיקים תיק 1000 ותיק 2000, אינני רואה שום דבר הקשור לאשמת לקיחת או מתן שוחד על ידי ראש הממשלה. הדבר היחיד שמצאתם הוא שראש הממשלה נתניהו עזר להסדיר לארנון מילצ'ן דרכון ורשות כניסה לארצות הברית, דבר שכל ראש ממשלה היה עושה עבור אדם שתרם כל כך הרבה לביטחון ישראל. בתיק 2000 בכלל אין שום דבר המתקרב למתן או לקיחת שוחד.  בחקירה של המיליונר האוסטרלי ג'יימס פאקר James Packer, לא נמצא אפילו בדל אחד של הוכחה להתנהגות בלתי הולמת מצד ראש הממשלה, ולא נמצאו כל הוכחות לשוחד.
זאת היא הסיבה מדוע בימים האחרונים מתפרסמות ידיעות לפיהן היועץ המשפטי לממשלה מציע לאחד את שני התיקים-לתיק אחד. כלומר, אולי לאחר איחוד התיקים אפשר יהיה לחשוב על הגשת כתב אישום נגד נתניהו בנושא הפרת אמונים.
ראש ממשלה איננו צריך לעסוק בעתידם וחסינותם הכלכליים של כלי תקשורת. אבל כתב אישום כזה גם הוא נחשב בעיני היועץ המשפטי לגבולי מאוד, וספק אם בית המשפט יקנה גם טיעון כזה. אבל גם באם יוגש כתב אישום כזה ובית המשפט יימצא את נתניהו אשם, מדובר באשמה מינורית, שאיננה מטילה איסור על המשך פעילותו הפוליטית של ראש הממשלה נתניהו.
במילים אחרות, אם אכן אלה תהייה ההתפתחויות, המהלכים להפלת ראש הממשלה בנימין נתניהו הסתיימו בכישלון מוחלט.
ישנם שלושה גורמים עיקריים הנושאים באחריות בפרשה הזו העומדת כבר למעלה משנתיים במרכז החיים הפוליטיים בישראל:
1. המשטרה. אם התוצאה של שנתיים חקירה מסביב לכדור הארץ, בו חוקרי המשטרה לא השאירו אבן אחת שלא הפכו אותה, הניבו אפס תוצאות, או תוצאות דלות בלבד, ברור עתה כי חוקרי משטרת ישראל ציירו לעצמם עיגול מסביב לראש הממשלה נתניהו, והציבו אותו במרכז המעגל במטרה להפילו מהשלטון.
המשטרה ידעה יותר טוב מכל גורם אחר שחקירותיה אינן מביאות לתוצאות. אז במקום להודות בכך ולהניח לחקירה זמן קצר לאחר שהדברים האלה התבררו, היא פנתה אל אפיק חדש.
המשטרה, או גורמים אחרים שפעלו בשמה, פתחו במערכת השמצות על מעלליו של ראש הממשלה נתניהו-מעללים שלרובם או שלא היה יסוד, או שהיסוד עליהם המידע התבסס נופח בכוונה מעבר לכל פרופורציה.
כהצדקה למהלך כזה, שפירושו הוא ניסיון ברור של המשטרה להפיל ראש הממשלה מכהן בישראל, נלחש בחדרי חדרים, כי המפכ"ל רב ניצב רוני אלשייך הכריז מלחמה על השחיתות במדינת ישראל ושום דבר לא יעצור אותו בדרך זו.
עד עכשיו לא ברור באמת, כי זו הייתה באמת כוונתו של המפכ"ל אלשייך, או שזו הייתה רק בגדר שמועה שהופצה על ידי תומכיו. כך או כך, עכשיו ברור כי המטרה הראשית של מלחמה זו הייתה מוטעה.
בימים אלה הגיש את התפטרותו מהתפקיד ניצב רוני ריטמן ראש יחידת להב 433 שם התרכזו חקירותיו של נתניהו. איש לא העלה בדעתו לקשור התפטרות זו גם לכישלון בחקירות נתניהו.


2. היחיד בכל המערכת הפוליטית הישראלית שהבין היטב בחושיו הפוליטיים המפותחים מה משמעותה של הידיעה שפורסמה-אהוד ברק, מיהר להגיב על התפתחויות אלה ברשת הטוויטר, ביום ד' 23.1. כך 'צייץ' ברק:  המריחה הגדולה׳ החלה. בערוץ 2 פורסם: היועמ"ש מפחד שנתניהו יזוכה והוא יידרש ׳להתאבד׳? נפלת על הראש? נפל עליך פחד? חרפת עולם תרחף מעל ראשו של מי שימרח את מה שכולנו כבר יודעים, בלי משפט. יועמ״ש חסר עמוד (או חוט) שידרה הוא מתכון בטוח להשחתת המדינה ולגלישת ישראל במדרון אל ׳עולם שלישי. ובציוץ נוסף הוסיף: מול אבדן האמון ביועמ״ש, טיעוניו המתפתלים וחרדותיו – עליו להשעות את עצמו מהטיפול בתיקי נתניהו.‏הסיפור גדול ממידותיו. צדק הנשיא גרוניס (נשיא בית המשפט העליון לשעבר-אשר גרוניס), כשהתנגד למינויו. מי שהיה במשך שנים משמשו של ביבי כמזכיר הממשלה לא מסוגל לקבל החלטות בעניינו. בארה״ב השעה את עצמו ׳מקבילו׳ מעיסוק בחקירת טראמפ-רוסיה. סוף ציטוט.
צריך לשים לב לדברים הבאים של ברק, 'חרפת עולם תרחף מעל ראשו של מי שימרח את מה שכולנו כבר יודעים, בלי משפט.'
במילים אחרות, בשביל מה צריך חקירות בשביל מה צריכים בתי משפט? מספיק שאהוד ברק קובע 'כי כולם יודעים'.
דברים אלה הם לא רק זלזול באינטליגנציה של אזרחי מדינת ישראל, היא גם תוצאה ישירה של מה שהתחולל כאן בישראל בשנתיים האחרונות מסביב לפרשה. אצל הדמוקרט הגדול ושומר הסף של המערכת המשפטית, מה שקובע הוא מה 'כולם יודעים'!
אבל ברק הוא לא היחיד שחושב ומתנהג כך. קיימת שורה ארוכה של פוליטיקאים ישראליים שניסו לבנות את עתידם הפוליטי על חורבות חקירותיו של נתניהו. יאיר לפיד, מנהיג 'יש עתיד'  שמשתמש במילה 'שחיתות' בכל חצי משפט כאשר הוא מדבר על פרשת נתניהו ומכריז על עצמו כבר כראש הממשלה הבא. אבי גבאי יו"ר מפלגת המחנה הציוני. משה יעלון מי שהיה שר הביטחון, ועוד.
כמובן כאשר אישים אלה עומדים עתה לפני שוקת שבורה, הדרך היחידה היא לתקוף את היועץ המשפטי ולאיים עליו, שאם לא ינהג כפי שהם מצפים ממנו תרחף מעל ראשו חרפת עולם'. 
זה לא איום על הרשות השופטת? זה מסע לעידוד הדמוקרטיה?
3. התקשורת הישראלית אשר התגייסה במיטב כתביה, וכישרונותיה, למסע נגד נתניהו. אם אלה הן תוצאות החקירות לאן נעלמו הדיווחים הבומבסטיים על הגילויים המרעישים שאף פעם לא היו במציאות, וההבטחות שבאו מפיותיהם, כי הנה הנה, עוד מעט, יוגשו כתבי האישום אשר יפילו לא רק את נתניהו אלא את הממשלה כולה.
עכשיו מתברר, כי לדיווחים אלה לא היה יסוד. 

Print Friendly, PDF & Email

40 תגובות עבור “היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדבליט סבור כי אין בתיקי החקירה של המשטרה חומר המצדיק העמדת רוה"מ נתניהו לדין באשמת שוחד

 • ינו 24, 2018 @ 11:52 at 11:52
  Permalink

  נא לא לשכוח שכל עניין ארי הרו עדיין מוסתר מעיני כולם ושם טמון החומר הנפיץ…סבלנות, אין פלא שהיועמ"ש מכין תירוצים זה תפקידו מול מעסיקו…:-)

  • ינו 25, 2018 @ 14:21 at 14:21
   Permalink

   תקוותך היא תקוותו של שמאלני הזוי שלא משלים עם העובדה שאי אפשר לסכל את תוצאות הבחירות!
   נקווה אמנם שראש הממשלה יצא ללא הגשת כתב אישום!
   על החתום:
   בבון מבוחרי נתניהו.

 • ינו 24, 2018 @ 12:01 at 12:01
  Permalink

  ואחרי קריאה של המאמר תחשבו על זדורוב.

  • ינו 28, 2018 @ 10:31 at 10:31
   Permalink

   זדורוב נמצא אשם בדין וגם בערכאת הערעור

 • ינו 24, 2018 @ 12:08 at 12:08
  Permalink

  לשם כבודו של ראש הממשלה שתוסר עננה מעל ראשו הפתרון הוא בית המשפט ולא יועץ משפטי שרבים מטילים ספק ביכולתו להחליט כנגד בנימין נתניהו.
  אם יזוכה ויימצא נקי – זה המצב הטוב ביותר שניתן להגיע אליו ולא להשאיר בספק עמדה של היועץ שלעולם תהיה שכבה ניכרת שיטענו להטיה בהחלטות

  • ינו 24, 2018 @ 13:01 at 13:01
   Permalink

   יפה דיברת. ועדת חקירה לענין. אלא שיש גם הוצאות כספיות ניכרות וגם הפרעה לרה"מ במילוי תפקידו. העיקר בתהליך הזה הוא משפט גם של יוזמי מערכת ההסתה וההלעזה, כולל במימסד !

  • ינו 25, 2018 @ 12:58 at 12:58
   Permalink

   ואם אני אאשים אותך באיזו שטות, ואפנה למשטרה, מה תהיה דעתך? שאין בעיה, נלך למשפט? או אולי שהמשטרה תרד ממך כי אני אמרתי דבר שטות? ברור שהאפשרות השניה.
   לי (אזרח קטן מן השורה) "ברור" שלרדוף אחרי נתניהו בגלל סיגר או שמפניה זה רדיפה פוליטית ואין כאן שום שחיתות.

  • ינו 25, 2018 @ 16:36 at 16:36
   Permalink

   היועץ המשפטי לממשלה הוא הסמכות הבלעדית בכל מקרה ולא יעזרו כל הנסיונות לשנות סדרי עולם כשזה נוח ל0מול. לגבי כבודו של ראש הממשלה אל תדאג כבודו רק עלה בשנים האחרונות גם משום הרדיפה הפוליטית השקופה אבל בעיקר בגלל הישגיו המזהירים ומנהיגותו. כבודו של ראש הממשלה יתפוצץ לכם בפרצוף בבחירות הבאות עם 40 מנדטים לליכוד, שאז כמובן תמצאו תירוצים חדשים בסגנון לקחו לנו את המדינה…

 • ינו 24, 2018 @ 13:02 at 13:02
  Permalink

  שימו לב לתגובות. פשוט מתעלמים מהעובדות וממשיכים לפמפם את מה שהכתבה באה להפריך. מדובר בטענות סרק. ואז מספרים לנו, שיש דברים שאנחנו עוד לא יודעים ושם נמצא את האקדח המעשן. כאילו אף אחד לא יודע מה שיש לארי הרו לומר. כאילו אף אחד לא ידוע עד עכשיו אם יש בדברים שאמר משהו מפליל וכו'.
  אם זו מדינת חוק, אז צריך להעמיד אותה לדין ולהוציא אותה להורג.
  משטרת ישראל היא ארגון הפשיעה הגדול ביותר בישראל.
  משטרת ישראל היא אי מביש של חוסר דמוקרטיה ואנרכיה.
  אני מצטער על כל מי שנהרג בשירות המדינה העלובה והמבישה הזו.
  זו מדינה שאיננה ראויה שאנשים יהרגו למענה ולמעשה אפילו לא שיחיו למענה.
  סתם מדינה מיותרת ועלובה.

 • ינו 24, 2018 @ 15:07 at 15:07
  Permalink

  צוללות!

 • ינו 24, 2018 @ 16:17 at 16:17
  Permalink

  כתבה מעולה

 • ינו 24, 2018 @ 18:57 at 18:57
  Permalink

  Mandelboum you better do it.

 • ינו 24, 2018 @ 19:04 at 19:04
  Permalink

  תיק דבקה הוא היחיד שדובר אמת.כולם משקרים בשתיקתם !
  חבל מאוד שתיק דבקה, שאני מעריך מאוד נכנס לבוץ ההוא של ביבי.
  נכון הישראלים אינם טיפשים.
  הם יבינו מהכתבה הזאת שמופעל לחץ על המשטרה כדי שתוותר בתיק ביבי
  הרי אם אין שחיתות במעשיו של ביבי, מעולם לא תהיה שחיתות !

 • ינו 24, 2018 @ 19:23 at 19:23
  Permalink

  חחחח איזו הפתעה

 • ינו 24, 2018 @ 19:37 at 19:37
  Permalink

  אם בן אדם אשיר במשהו, זה טבעי וראוי לשבח שהוא רוצה להתחלק עם אחרים באושרו.
  ומי כמו אהוד ברק כדי להתחלק בחרפת עולם?

 • ינו 24, 2018 @ 20:53 at 20:53
  Permalink

  ללא הפגנות של רוב ההמון – גם מנדבליט עוד יהיה שופט בבית המשפט העליון…!

 • ינו 24, 2018 @ 21:06 at 21:06
  Permalink

  לא הבנתי
  חייל משוחרר עם נייר ריזלה יעבור חיפוש, מעצר והפשטה באמצע הרחוב. אבל את ביבי אסור לחקור? יש איזה חוק צרפתי שאומר זאת?
  לפרקליטות יש אמנם אחוזי הצלחה מטורפים שאין להם אח ורע בעולם, אבל זה עדיין לא מאה אחוז. אתם דורשים שכל מי שיישפט ימצא אשם?

  שכחתם נקודה חשובה, כל החקירות הללו בינתיים רק עוזרות לביבי.
  הליכוד כבר 4 שנים עומד על 24-26 מנדטים בסקרים, בלי שום קשר לחקירה
  כל ההדלפות עד עכשיו היו מינוריות ואפילו עזרו לביבי (אם מישהו עדיין לא הבין, ההדלפות זה לא מהמשטרה)
  וכמו שש"ס התחזקו שדרעי נשפט, כנראה שגם הליכוד יתחזק. אם ביבי יציג את עצמו נרדף זה הקלף הכי חזק שהוא יכול להציג לבוחריו. עד עכשיו בתור אשכנזי עשיר לא היה לו את זה.

  אני איפשהו מאמין שהמפכ"ל רודף צדק ללא פשרות
  פגשתי שלושה אנשים בכל חיי שסירבו לשקר ויהי מה. את כולם הכרתי בצבא והם היו עם כיפה סרוגה. בחלק מהמקרים עמדתי המום שהם רצו לספר למקד דברים שהכניסו אותם למעצר.
  אני לא דתי ובטח שלא מאמין בהתנחלויות. בינתיים האנשים היחידים שראיתי שלא מתפשרים על האמת זה הם. אני מקווה שזה מה שעומד לנגד עיניו של אלשיך.
  הוא בין חופשי הכיפה הבודדים שהצליחו להתקדם.

 • ינו 24, 2018 @ 23:33 at 23:33
  Permalink

  גם לי אין אמון ביועץ המשפטי הזה-

 • ינו 25, 2018 @ 7:25 at 7:25
  Permalink

  אתם עוד תופתען.
  ביבי יהפוך לעד מדינה.
  ומנדל ה ישב בכלא מעשיהו.
  טגב הצחיק אותי לקרוא שהמיליונר מלוס אנגלס.
  תמורת דרכון … 'תרם' המון שמפניה .. סיגרים. כספים למשפחת נתניהו כמובן.
  וכאן כתוב בהטעייה 'למדינת ישראל.
  כלומר תיק דבקה מכריז.
  מנדלה אמר.
  נתניהו 'המדינה זה אני ומשפחתי'
  בושה וחרפה
  את אולמרט שפטו וכלאו
  ונתניהו מככב ככוכב עליון.
  מדינת עולם שלישי

 • ינו 25, 2018 @ 8:35 at 8:35
  Permalink

  מאכזב מאוד לראות איך האתר נהיה שופר פוליטי של נתניהו. החשדות נגד נתניהו אמנם מנוצלים על ידי גורמים פוליטיים לעניניהם אך זה לא מפחית מחומרתם. עוצמתה של ישראל נשענת בין השאר על כיבוד שלטון החוק הלגיטימיות של השלטון בעיני העם, שני דברים שנתניהו כבר לא מצטיין בהם…

 • ינו 25, 2018 @ 9:41 at 9:41
  Permalink

  לעורכי דבקה היקרים ועוקבי האתר שלום
  באופן לא מפתיע, אין לידיעה זו כל זכר או סימוכין ממקור אחר.
  דבקה, על אף היותו מקור תוכן מעניין הכתוב באופן מקצועי עד משכנע
  למעשה משמש כשופר לראש ממשלתנו המושחת.
  כל ראש מדינה או אישיות בכירה אחרת, במדינה מתוקנת, היה מתפתר מזמן בעקבות עשירית מהחומר העומד כנגד ראש הממשלה.
  רק במזה״ת ובאפריקה מנהיג יכול להתכחש ולהתעלם באופן כה בוטה מנורמות ציבוריות וערכיות ולהמשיך בשלו כאילו אין כנגדו כמאום.
  לעניין עצמו, יתכן שפרשיות מוזס, ישראל היום אועורך ידיעות יתגלו ככאלה אשר אינן מחייבות פתיחת תיק כנגד ראש הממשלה
  אך עסקת הצוללות היא עסקה בזויה ומושחתת מאין כמותה ולה השלכות חמורות על בטחון המדינה
  שלא לדבר על ״מתווה הגז״ בו ראש ממשלתנו מכר את אוצרות המדינה בזול לטובת חבריו הקרובים התייקונים תמורת …. מתווה זה וכל מה שסביבו כלל לא נבדק ונחקר מאחר וייקח שנים להגיע לידי כתבי אישום
  באשר ליועץ המשפטי, אין מה להגיד…. מדובר במינוי לא תקין של מקורב, מטעם ראש הממשלה למטרה אחת והיא לשמש חומת מגן מפני גופי המשפט במדינה.

 • ינו 25, 2018 @ 12:56 at 12:56
  Permalink

  אין ולא היתה שום ציפייה מהיועץ שיחליט להעמיד את הבוס שלו לדין. אם יוכל, יתנער מהכל.

 • ינו 25, 2018 @ 14:09 at 14:09
  Permalink

  שלום
  למה לא מפרסמים את תגובתי?

 • ינו 25, 2018 @ 14:29 at 14:29
  Permalink

  לא כל כך הגיוני המאמר.
  אם זה נכון, למה נתניהו יתאמץ להעביר את החוק הצרפתי וחוק ההמלצות אם כל הראיות נגדו חסרות ערך?

 • ינו 25, 2018 @ 15:34 at 15:34
  Permalink

  מקווה שהדיווח שלך נכון-זה ראש הממשלה הכי טוב שהיה אי פעם למדינת ישראל (כמובן מבלי להשוות אותו לבן גוריון-שזה משהוא מאוד מיוחד)יש שפע בארץ הזו 80-90 % מאזרחי ישראל שביעי רצון

 • ינו 25, 2018 @ 20:55 at 20:55
  Permalink

  אהוד ברק היה פוליטיקאי כושל שנזרק מראשות הממלה כעבור שנה עם כישלונות וללא עשייה אחת אדם כזה שנכל בכל רמה יכול לצייץ שטויות והעולם ממשיך להתקיים למרות רעשיו הזניחים

 • ינו 25, 2018 @ 22:16 at 22:16
  Permalink

  הכל ספינים. לכותב אין מושג באמת מה קורה בחקירות. הכל ספקולציות. ברור שמנדלבליט יעשה הכל כדי שנתנייהו לא יועמד לדין. בשביל זה בחרו בו לתפקיד. אבל מפה ועד הסיפורים כאילו מה שנכתב כאן, נכון, המרחק רב. מדובר בספין ענק של מנדלבליט או מקורבי נתנייהו. הכל ספינים. סחרירים בעברית! לכותב אין מושג מה קורה.

 • ינו 25, 2018 @ 22:37 at 22:37
  Permalink

  מה שמנדלבליט סבור לא מעניין אף אחד. אם המשטרה תמליץ להעמיד לדין, ותביא לציבור את הנתונים שיש לה על השחיתויות, מנדלבליט בסופו של דבר יאלץ יכנע. ואם צריך זה יגיע לבג"ץ. מנדלבליט חושב שהוא יגיע לבית המשפט העליון לאחר הג'וב הזה, אבל הוא ימצא את עצמו מודח מהתפקיד בבושת פנים בסופו של יום. נתנייהו מסתובב כעת בעולם כי הוא יודע מה הולכת להיות המלצת המשטרה, והוא בלחץ. הוא פוגש כל שבוע כל מנהגי מדינות כדי שבבוא היום הוא יוכל להגיד שהוא מנהיג גדול, ולכן לא יכול לצאת לנבצרות. כי אי אפשר להסתדר בלעדיו… פפחחח. שקוף לחלוטין. ביבי בלחץ אטומי!!

 • ינו 26, 2018 @ 0:20 at 0:20
  Permalink

  אין ראיות. נקודה..אין מקום לכתב אישום כשרים ראיות..החקירה הזו היא תעודת יושר של ראש הממשלה..חקירה חובקת עולם..מאמצים משאבים ..חגיגה תקשורתית ולא מצאו כלום. כנראה שביבי מאד ישר

 • ינו 26, 2018 @ 1:38 at 1:38
  Permalink

  זה יועץ משפחתי בלי תוקף וסמכות.

 • ינו 26, 2018 @ 10:14 at 10:14
  Permalink

  ואנו סבורים שמי שהוקפץ ישירות מלשכת ראש הממשלה בנימין נתניהו לתפקיד היועמ"ש לממשלה והסתבך קשות בשיקול דעת לקוי לפני כן בעניין בועז הרפז אינו ראוי להחליט דבר בעניין פטרונו בנימין נתניהו. מדובר בהפרת אמונים זועקת לשמיים!

 • ינו 26, 2018 @ 11:16 at 11:16
  Permalink

  "על גבי חרשו….."
  יישר כח לתיקדבה!!!!!!!
  מילים כדרבונות.
  פשוט הכול שכחו מה ההבטחה שקבל (ראש הדג) לפני הרבה שנים בניויורק (ורואים זה YOUTUBE עם המטבע………
  חבל שאין לו האומץ לעשות צעד קטן שהיה הופך הקערה על פיה.
  שזה היה חוסך לו הרבה "אוג"ע ראס,"פשןט כאב ראש.
  והסיפור עוד לא נגמר……….המשך יבא…….

 • ינו 26, 2018 @ 11:45 at 11:45
  Permalink

  אמירה ריקה המעידה יותר על הכיוון של האת רמאשר על הנושא עצמו.

 • ינו 26, 2018 @ 11:59 at 11:59
  Permalink

  "לא יהיה כלום כי אין כלום כי לא היה כלום".
  והמטומטמים, החלאות והכלבים הנובחים – ימשיכו לנבוח. ככה זה אתם – אין לעובדות זכות לבלבל אותם.
  השיירה אל הקדנציה הבאה סלולה! ביטחון, עצמה כלכלית וחברתית שאין להם אח ורע בתולדות המדינה ובהיסטוריה של מדינות רבות אחרות – זה מה שביבי מייצג.
  טוב לישראל (העם והמדינה) שזה האיש העומד בראשות הממשלה ומייצג את המדינה בכבוד הראוי מול שועי עולם ומנהיגיו בעולם החופשי.
  נכון, זה רע מאוד לאויבים מבחוץ ומבפנים… לכן לנו זה טוב שבעתיים!!!
  בכל המרץ גם לסלק לגרש ולהעיף לכל הרוחות את כל הפולשים, המסתננים והשוהים הבלתי חוקיים כולל את עוזריהם, מתנגדי הגרוש והבוחרים לתת להם מקלט בביתם הפרטי, ואז שלווה ושקט ישררו כאן, ואפילו יגור נציב עם רוה"מ וירבו החיוכים.

 • ינו 26, 2018 @ 12:31 at 12:31
  Permalink

  לא מבין איפה הקשר בין הכתבה הזאת לכתבות על טרור…
  תיק דבקה- בשביל לקרוא חומר באתרים שמלקקים לביבי לא חסר לנו

  תתעסקו בכתבות על טרור ואת ביב תשאירו לישראל היום ודומיו

 • ינו 26, 2018 @ 14:56 at 14:56
  Permalink

  על פניו ולאורך כל הדרך נראה כי היה ניסיון לתפור תיק לראש הממשלה. מה שמפחיד הוא שהתקשורת הייתה שותפה מלאה למהלך הזה. שחיתות שלטונית היא זו שקיימת בשמאל הרדיקלי שופטים, אנשי תקשורת, טייקונים, אנשי צבא ומשטרה ועושי דבריהם המערכת הפוליטית. קומץ מפחיד.

 • ינו 28, 2018 @ 8:42 at 8:42
  Permalink

  זה שהיועץ המשפטי לממשלה קובע (מה שעדיין לא קרה אבל נניח) שאין בתיקי החקירה חשד לפלילים )שוחד וכו׳), מוכיח דבר אחד שידוע ומעורר חשד כבר שנים. כיצד איש אמון של רוה״מ מכהן ממונה למישרה הזו בכלל. יש פה ניגוד אינטרסים שזועק לשמיים. יועץ כזה חייב היה לפסול עצמו מלדון בתיקים בהם מעורב איש אמונו (להזכירכם בפעם האלף, מנדלביט כיהן כמזכיר הממשלה בתקופה בה אירעו חלק מהפרשות הנחקרות!!!)

 • ינו 28, 2018 @ 11:23 at 11:23
  Permalink

  עצוב שערוץ 2 ערוץ 10 וערוץ 1 משדרים דברי שקר וכזב השקם וערב ואין גוף שדורש מהם דין וחשבון.
  איך אין להם בושה לדבר על טוהר אם הם כאלה מטונפים??.?

 • ינו 28, 2018 @ 12:56 at 12:56
  Permalink

  חיגז
  קצת היסטוריה —מי שהפיל את אולמרט מראשות הממשלה היו אהוד ברק ,וציפי ליבני . היום בליכוד כולם חוששים משלחי ביבי הליכוד מנוהל כמו ארגון מאפיונרי כולם פוחדים מהראש ראה את ישראל כץ —שביצועו נהדרים הוא השר היחידי שמזניק את ישראל למאה ה21 .ראה את גדעון סהר שפרש וחזר ככלכלב.
  כלומר צד פלילי לא מפיל רא"מש אלא רק מפלגות אחרות.
  כיום בקואלציה כולם מרוצים כחלון יעני" מוזיל דירות ,פותר את בעיות הדירות". בנט ושקד חוגגים ,ליברמן שר הבטחון ,והחרדים נמרחים בסכומי כסך אדירים שאפילו לא חלמו עליהם מיליארדי שח שאין לנכים,ילדים עם מוגבלויות .
  אנו נמצאים בתקופה הפוליטית הטובה ביותר לישראל מאז הקמתה –מדינות ערב מחולקות בדעתן והמאבק הגדול בעולם המוסלמי הוא בין שיעים—איראן לבין סעודיה –סונים.
  בפלשתנאים לא מעניינים איש בעולם. בארה"ב יש לנו את הנשיא האוהד מאז טרומן .לכן עניני שחיתות קטנים לא מענינים איש.
  העסק ישתנה עם תיק הצוללות כי זה קשור לבטחון המדינה.

 • ינו 28, 2018 @ 16:41 at 16:41
  Permalink

  לא הבנתי. אז למה רוצים לזמן אותו להעיד בעניין הזה אם הוא כבר החליט שאין מספיק ראיות?

Comments are closed.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות