הכוננות העליונה שהוכרזה בכל רחבי תל-אביב, נמל התעופה והעיר לוד, רחובות, הורדה רק במקצת לקראת 21:30, לאחר ששני פלסטינים, נתפסו ברחוב הירקון בין השגרירות האמריקנית ומלון `דן`, כחשודים שהיו בדרך לפיגוע התאבדות. המשטרה וכוחות הביטחון עדיין מחפשים אישה החשודה כי היא מתאימה למידע המודיעיני שהתקבל על מחבלת מתאבדת שחדרה לעיר. הרמטכ"ל רב אלוף דן חלוץ: העברנו את חטיבות `גולני` ו`גבעתי` לגבול עם לבנון. השבוע הרגנו כ-100 אנשי חיזבאללה. הלחימה תמשך זמן רב. צה"ל התחיל לשגר בלילה טילים קצרי טווח לעבר עמדות חיזבאללה במרואן-א-ראס מול אביבים.

bבצהרים ובערב ביום ו`, פגיעה ב-5 בתים בנהרייה. אין נפגעים, נזקים כבדים. 6 נפילות בצפת. 2 מטחי טילים בחיפה. פגיעה ישירה בבניינים בחיפה. יש 27 פצועים, 2 מהם במצב קשה. היתר במצב בינוני. קטיושות גם על ראש פינה,חצור, יסוד המעלה, צפת שם התפוצצו 9 טילים, וקריית שמונה.
שני מסוקי אפאצ`י של צה"ל התנגשו ביום ה`לילה והתרסקו מעל צומת הכוח (נבי יושע) , ליד רמות נפתלי. טייס חיל האוויר נהרג. 3 אנשי הצוותים נפצעו, 1 קשה, 1 בינוני, ו-1 קל. המקורות הצבאיים של תיקדבקה: מאחר והמסוקים פועלים לאורך גבול ישראל לבנון ותוקפים מטרות בלבנון מהשטח הישראלי, בגלל החשש מטילי כתף של חיזבאללה, התרכזה לאורך קו הגבול תנועה כבדה של מסוקים. בצפיפות ואינטנסיביות כזו של פעילות אווירית הייתה זו רק שאלה של זמן עד שתאונה אווירית כזו תתרחש. הותר לפרסם כי בקרבות הנמשכים, גם הבוקר יום ו`, ליד אביבים ומראון אר ראס מהעבר השני של הגבול בלבנון, נהרגו 4 חיילי צה"ל ו-6 נפצעו.

Print Friendly, PDF & Email