הצעדים החשובים האמתיים לגבי ירושלים התרחשו ביום ה' לא בניו יורק, אלא בריאד ובאבו דאבי

העצרת הכללית של האו"ם שהתכנסה, ביום ה' 21.12 לישיבת חירום, החליטה ברוב גדול של 128 תומכים לעומת 9 מתנגדים על התנגדות להכרזתו של דונלד טראמפ על הכרה בירושלים כבירת ישראל. מדינות רבות נמנעו בהצבעה או שבחרו להיעדר ממנה. 35 מדינות נמנעו. ונציגי 21  מדינות לא השתתפו בהצבעה.
המקורות של תיקדבקה מדווחים, כי באותה שעה ממש בה התקיימה ההצבעה בניו יורק, התקיים הדיון המעשי האמיתי בשאלת ירושלים במרחק של למעלה מ-11,000 ק"מ בארמונו באבו-דאבי של יורש העצר של איחוד נסיכויות הנפט הערביות ה-UAE השייח מוחמד בין זאייד Sheikh Mohamed bin Zayed-MbZ.   מול שליט הנסיכויות ישב ראש הרשות הפלסטינית אבו מאזן.
במקום לבוא לניו יורק ולהשתתף בהצבעה אותה כינו הפלסטינים 'מכרעת' בשאלת ירושלים, נאלץ אבו מאזן לשבת ולשמוע מפיו של אחד השליטים הערביים החזקים והעשירים ביותר כיום את הדברים הבאים:  המאבק שלכם על ירושלים הוא חשוב, ואיחוד נסיכויות הנפט תתמוך בכם במאבק זה. אבל אל תתייחסו להצהרות נשיא ארצות הברית דולנד טראמפ על ירושלים כעל הכרזת מלחמה. בזה אנחנו לא נתמוך בכם. 
יתרה מזאת המשיך  השייח מוחמד בין זאייד,  אם אתם ( הפלסטינים)  רוצים שהתמיכה שלנו בכם תימשך אל תפתחו בחזית נגד הנשיא טראמפ. אם אתם תלכו בדרך של מלחמה בטראמפ אנחנו לא נתמוך בכם יותר.  עליכם לנטוש מיד את הקשר שלכם עם נשיא טורקיה ראסיפ טאייפ ארדואן ועם ההתבטאויות האנטי-אמריקניות שלו.
המקורות של תיקדבקה מדווחים, כי זו הייתה הפעם השלישית ב-24 השעות האחרונות, שיו"ר הרשות הפלסטינית שמע בדיוק את אותם הדברים.
ביום ד' 20.12,הוא שמע אותם בבירת סעודיה ריאד, שם נפגש עם המלך סאלמן. ביום חמישי בבוקר  טרם צאתו לאבו דאבי, שמע אבו מאזן את הדברים גם מפיו של יורש העצר הסעודי הנסיך מוחמד בין סאלמן MbS.
שלושת המנהיגים הערביים בעלי ההשפעה הגדולה ביותר הציעו לאבו מאזן את תמיכתם בשאלת ירושלים, רק באם יקבל את עמדתם שאין לפתוח בחזית מול הנשיא טראמפ וארצות הברית.
בניו יורק התקיימה הצבעה סמלית חשובה בנושא ירושלים.
בריאד ובאבו דאבי התקיימו הצעדים החשובים באמת לגבי עתידה וגורלה של ירושלים.  

 

Print Friendly, PDF & Email

10 תגובות עבור “הצעדים החשובים האמתיים לגבי ירושלים התרחשו ביום ה' לא בניו יורק, אלא בריאד ובאבו דאבי

 • דצמ 21, 2017 @ 21:18 at 21:18
  Permalink

  השאלה אם טראפ באמת ינקום באלה שהצביעו בעד ההחלטה

  • דצמ 22, 2017 @ 20:51 at 20:51
   Permalink

   החשבון עם אירופה ייסגר משמיים. ממליץ לקרוא את הספר "המלחמה השלישית" כדי להבין מה צפוי לצבועים האלה.

 • דצמ 22, 2017 @ 0:07 at 0:07
  Permalink

  להצבעה בניו יורק אין שום חשיבות, אפילו לא סמלית. סתם דיפלומטים משועממים שנפגשו לשתות קפה ועל הדרך לחצו על כפתור ידוע מראש.

 • דצמ 22, 2017 @ 0:27 at 0:27
  Permalink

  לפחות כישראלים ביבי נתן לנו את הנאום נגד אובמה וגם כאן הראה לכולם ולשמאל כמה אוהבים אותנו . הפעם ארצות הברית הראתה יותר מתמיד כמה היא ידידת אמת

 • דצמ 22, 2017 @ 9:34 at 9:34
  Permalink

  אין צורך להפריע לאויבים שלנו לתלות את עצמם. שיצליחו

 • דצמ 22, 2017 @ 9:58 at 9:58
  Permalink

  ההצבעה באו"ם מוכיחה שרוב מדינות עולם "מצפצפות" על עזרתה הכספית של ארה"ב. איום טראמפ' לשלול עזרה התברר כריק מתוכן.

  • ינו 3, 2018 @ 18:05 at 18:05
   Permalink

   ,you dont know what the hell you are talking about

 • דצמ 22, 2017 @ 13:08 at 13:08
  Permalink

  תודה רבה
  אמן שכך

 • דצמ 22, 2017 @ 15:56 at 15:56
  Permalink

  לא שלום ולא נעלים!!!!
  כל עוד טורקיה מנהיגת אחים מוסלמים ו ISIS קיימת באופן פיזי לא יהיה שלום!!!!!
  חוץ מזה הפלסטינים מרגישים שהם על הסוס כל מה שהם עושים מצליח ויש להם את הרגשה שהם יכבשו את כל הארץ והיהודים בורחים על נפשם!!!

 • דצמ 28, 2017 @ 23:23 at 23:23
  Permalink

  למרבית האמת, כל הנסיכים החדשים במדינות מפתח ערביות חונכו על כרעי התרבות המערבית וכלכלה חופשית. הם שלמו מחיר גבוה על "הבעיה הפלסטינית". לכן, הרבה יותר חשוב להם לפתח את הכלכלה שלהם עצמם מכל השטויות מטוגנות עם להבי אש סרק שהפלסטינים מטזזים.

  ירושלים ויחד עם זה נושא הפלסטיניים היא הרבה פחות חשובה לעתיד המדינות שלהם. היום הם הם הרבה יותר מעשיים – ישראל היום תורמת להם הרבה יותר להתמודד עם אירן, ולהשיג את המטרות הכלכליות שלהם מהפלסטינים יכולים לתרום – שלא פעם תקעו להם סכין בגב.

Comments are closed.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות