השקרים הציניים של החמאס: יודעים מי ביצע את ההתנקשות בחיי ראש הממשלה וראש המודיעין הפלסטיני. אותה חולייה מניחה את זירות מטעני החבלה מול צה"ל

מקורות בחמאס פרסמו בשבת 17.3, כי מנגנוני הביטחון של חמאס סגרו את המטה המרכזי של חברת הסלולר הפלסטינית 'ווטנייה' הפועלת ברצועה בשל סירוב החברה לשתף פעולה עם מנגנוני הביטחון של הארגון בחקירת פיצוץ המטען נגד שיירת ראש הממשלה הפלסטיני רמי חמאדאללה, וראש המודיעין הפלסטיני הגנרל מאג'יד פארג', כאשר שיירתם עבר ברחוב המרכזי של בית חנון  ב-13.3. קודם לכן, עצרו אנשי מנגנון הביטחון הפנימי של החמאס שבראשו עומד תאופיק אבו נעים, כמה עובדים בחברות הסלולר 'ווטנייה וג'וואל' בשל מה הוגדר 'סירובם לשתף פעולה בחקירה'.
בכך יצר החמאס את הרושם כי הוא חוקר במרץ רב את ההתנקשות בבכירים הפלסטינים, וכי הוא עושה מאמצים גדולים במטרה לגלות מי הניח את המטען.
החקירה מתרכזת עתה בחברות הטלפונים הסלולריים הפעולות ברצועה בהנחה שהאנשים שהניחו את המטען והפעילו אותו מרחוק, השתמשו בטלפונים ניידים בפעולתם.
אולם המקורות המודיעיניים וללוחמת טרור של תיקדבקה מדווחים, כי  תאופיק בין נעים, שגם נגדו נערך ניסיון התנקשות בחייו, לפני שבעה חודשים, ב-27 לאוקטובר 2017, יודע בדיוק מי הם האנשים שהניחו והפעילו את מטען החבלה בבית חנון.
מדובר בקבוצה של אנשי הזרוע הצבאית של החמאס-גדודי עיז א-דין אל קסאם, המתנגדים לכל המהלכים של פיוס, המתנהלים בחסות מצרים, בין הרשות הפלסטינית והחמאס.
המקורות שלנו מוסרים, כי הקבוצה שפעלה נגד ראש הממשלה וראש המודיעין הפלסטיני, היא אותה חולייה  שהניחה ביום חמישי 15.3 את זירת מטעני החבלה על גדר המערכת הצפון רצועת עזה והפעילה אותה כאשר עבר שם סיור משוריין של צה"ל, וביום שבת 17.3.
ההפעלה נעשתה בצורה הרבה יותר משוכללת מאשר שימוש במכשירי טלפון סלולאריים. זירות המטענים הופעלו באמצעות קרן לייזר.
לא מדובר במתנקשים סלפיים, אלא במתנקשים של החמאס.

Print Friendly, PDF & Email

1 תגובות עבור “השקרים הציניים של החמאס: יודעים מי ביצע את ההתנקשות בחיי ראש הממשלה וראש המודיעין הפלסטיני. אותה חולייה מניחה את זירות מטעני החבלה מול צה"ל

  • מרץ 18, 2018 @ 7:28 at 7:28
    Permalink

    שקר. קרן לייזר להפעלת מטען על הגדר? אפילו תותח הלייזר של פוטין, הופעל ממרחק 70 מ' בכיבוי באר גז בוערת, וגם זה היה מבצע שחייב הכנות רציניות ביותר של התאמה ליעד. מה רע בפלפון? או בפתיל השהיה פשוט? סוללה, חוט כפול, נפץ חשמלי,…ס"ה 25 ש"ח.

Comments are closed.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות