חיזבאללה קושר את מעצרו של דניאל משה שרון בביירות, להכנות האמריקניות-ישראליות לתקוף את איראן וסוריה.

בלעדי ומיוחד למקורות המודיעיניים של תיקדבקה: הולכת ומסתבכת פרשת דניאל משה שרון, בעל האזרחות הגרמנית-ישראלית, שנעצר בשבוע שעבר בלבנון. חיזבאללה, החל להציג את העצור כקשור לרשת של 250 סוכנים ישראליים נושאי דרכונים גרמניים המשתתפים בפעולה משולבת של ארגון ביון החוץ הגרמני ה-BND, ו'המוסד' הישראלי, להכין את המתקפה הצבאית של ארצות הברית וישראל על איראן. גם סמיר ג'עגע, ראש הפלנגות הנוצריות, אמר ביום ב' 24.9, כי מעצרו של דניאל משה שרון 'מנע פיגוע גדול בלבנון'. 'לאן הגענו?', שאל ג'עגע, 'סוכן ישראלי פועל בלב ביירות'? כתוצאה מההתבטאויות האלה מנעו שלטונות לבנון, ביום ב', מנציגי השגרירות הגרמנית, והצלב האדום להיפגש עד עתה עם דניאל שרון. המקורות של תיקדבקה בביירות מדווחים כי כל הידיעות שפורסמו בישראל כאילו שלטונות לבנון עומדים לגרש את דניאל שרון מביירות, אינן נכונות וכי אין לכך כל סימנים בשטח. עוד מדווחים המקורות המודיעיניים שלנו, כי מאחר וחיזבאללה קושר את התקיפה הישראלית בסוריה ב-6.9 להכנות האמריקניות-ישראליות לתקוף את איראן, הוא קושר את הימצאותו של דניאל שרון בלבנון מצויד בדרכון גרמני, כהוכחה נוספת לדרך ולשיטה בה ההכנות לתקיפה כזו מתבצעות.
לפי המידע המצוי עתה בידי המקורות של תיקדבקה עומד חיזבאללה לפרסם בקרוב את תוכנו של 'מסמך' מודיעין צרפתי, שנפל לפי טענתו לידיו, המתאר את משולש הפעולה המודיעינית המשותפת האמריקנית-גרמנית-ישראלית.
לפי 'המסמך' הזה שלח 'המוסד' הישראלי בשנה האחרונה 250 סוכנים, כולם מצוידים בדרכונים גרמניים אמיתיים שסופקו לו על ידי ה-BND, ארגון ביון החוץ הגרמני,לאיראן, עיראק, סוריה, וללבנון.
סוכנים אלה הגיעו מישראל לעמן בירת ירדן ומשם השתמשו בטיסות של חברת התעופה המלכותית של ירדן Royal Jordanin Airaways, כדי להגיע לאירביל ולסולמנייה שבכורדיסטן. משם הם עברו לאיראן ולמדינות מוסלמיות אחרות.
כל הנסיעות האלה, לפי טענת חיזבאללה, קשורות להכנות לתקיפת מתקני הגרעין האיראנים ולתוכניות אחרות של 'המוסד' הישראלי לעצור את התוכנית הגרעינית האיראנית.
לפי המקורות של חיזבאללה, גוברים באחרונה הקולות בקרב וותיקי 'המוסד' וקהילת המודיעין הישראלית, הדורשים להתחיל במבצעי חיסול של מדעני הגרעין האיראנים, והמדענים הזרים העובדים יחד אתם, בדומה למבצעי החיסול ש'המוסד' ערך במצרים בסוף שנות ה-50, כאשר חיסל את המדענים הגרמניים שעבדו בפיתוח תוכנית הטילים המצרית.
החיזבאללה טוען, כי זו היא הזווית דרכה צריך לראות את פרשת דניאל משה שרון, ואת הסיבות למעצרו.

Print Friendly, PDF & Email