כוחות הנ"מ הרוסיים הנחיתו באמצעי סייבר 6 מזל"טים ויירטו בטילים 7 נוספים מעל הבסיסים הרוסיים בלטקיה ובטרטוס

משרד ההגנה הרוסי הודיע, ביום ב' 8.1, כי כוחות ההגנה האנטי אווירית רוסית הצליחו להשתלט על 6 מזל"טים שתקפו את הבסיס האווירי הרוסי חמיימים Hmeimin airbase, ליד לטקיה, ואת בסיס הצי הרוסי בטרטוס. לפחות 7 מזל"טים נוספים הופלו באמצעות מערכת טילי הנ"מ 'פאנטסיר' Pantsir-S1. 
המקורות הצבאיים של תיקדבקה: כאשר הרוסים מודיעים כי הם 'השתלטו' על לפחות ששה מזל"טים  The Russian military has taken control of six drones, פירוש הדבר שמול המזל"טים הופעלו אמצעים אלקטרוניים ששיבשו את מסלול טיסתם.  מההודעה משתמע כי הרוסים הצליחו להשתלט על מערכות הניווט שלהם ולהנחיתם.
עוד מציינים המקורות שלנו, כי מדובר בהודעה ראשונה מסוגה אי פעם של משרד ההגנה הרוסי בו הוא מודיע על לקיחת השליטה על מזל"טים עוינים.
התקפת המזל"טים על שני הבסיסים העיקריים הרוסיים בסוריה, התרחשה לפי ההודעה של מוסקבה במשך יומיים-בשישי ובשבת 6.1-5.  עוד מוסרת ההודעה, כי המזל"טים שתקפו מסוגלים להיות משוגרים ממרחק של כ-100 ק"מ מהמטרה, וכי הם היו מצוידים 'בפעם הראשונה במערכת ניווט הקשורה ללוויינים.  the first time the terrorists have used modern guidance technologies on satellite GPS.
משרד ההגנה הרוסי מוסיף ואומר, כי הוא בודק עתה מי הגורם ששיגר את המזל"טים האלה, ומזהיר כי הימצאותם בידי גורמי טרור מצביעה על יכולת של גורמי טרור לבצע תקיפות אוויריות בכל מדינה ברחבי העולם.
בשבת 6.1, מסרו מקורות צבאיים סוריים, כי ההגנה האנטי אווירית הסורית הפילה שני מזל"טים חמושים שטסו מעל הבסיס האווירי הרוסי חמיימים  Khmeimim Airbase ליד לטקיה. המקורות הסוריים מסרו, כי שני המזל"טים שהיו כנראה שייכים לארגון חאיית תאחריר אל-שם, ונשאו אתם ראשי נפץ של פגזי מרגמה.
לא ברור אם ההודעה הסורית מתייחסת למזל"טים עליהם מדווחים הרוסים.

Print Friendly, PDF & Email

3 תגובות עבור “כוחות הנ"מ הרוסיים הנחיתו באמצעי סייבר 6 מזל"טים ויירטו בטילים 7 נוספים מעל הבסיסים הרוסיים בלטקיה ובטרטוס

 • ינו 8, 2018 @ 19:47 at 19:47
  Permalink

  מה היה לנו????
  1) הפגנות באיראן והמפגינים עשו סימנים של זאב שמסמל את המפלגה הלאומנית והפשיסטית בטורקיה!!!!
  2) מטוסים של הרוסים נשמדו בבסיסים שלהם
  3) הרוסים לקחו בשבי מל"טים חמושים וכבר יודעים את המקור שלהם!!!!
  4) היום התקיפו את שיירה צבאית של טורקיה באידליב שבסוריה
  5) ואחרון אחרון חביב יש לנו את טראמפ וארדוגאן הטורקי שרוצים בכול הכוח לגרום למלחמה בין ישראל וכל האיסלם!!!
  אנחנו צריכים מאוד מאוד להיזהר!!!!!!!!

 • ינו 9, 2018 @ 0:23 at 0:23
  Permalink

  לכל טיסן קוראים היום מזל"ט. חחחחח

 • ינו 9, 2018 @ 7:06 at 7:06
  Permalink

  עבודה יפה 13:0

Comments are closed.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות