לאיראן אין 40 אלף מתאבדים, אבל יש לה ארבע חזיתות במזרח התיכון, ותשתית צבאית-מודיעינית גם בעיראק, לבנון, וגם אצל הפלסטינים.

המקורות הצבאיים והאיראנים של תיקדבקה: לאיראן אין 40.000 מתאבדים המוכנים לבצע פעולות התאבדות בעיראק ובישראל, כפי שטען `הסנדיי טיימס` הלונדוני ביום א` 16.4, וגם אין להם עדיין, רשתות טרור בתוך ארצות הברית המוכנות לבצע פיגועים בעריה הגדולות של ארצות הברית, כפי שפורסם באותו יום ב`ניו יורק טיימס` על ידי ר`יצרד קלארק Richard Clark , מי שהיה המתאם לנושאי טרור בבית הלבן בתחילת כהונתו של הנשיא ג`ורג בוש. Iran will retaliate by means of its extensive global terrorism network which will attack targets inside the US.
המקורות הצבאיים והמודיעיניים של תיקדבקה מדווחים כי במקרה של התקפה אמריקנית-ישראלית על מתקני הגרעין שלה יכולה טהרן להפעיל ארבע חזיתות חדשות, אחת נגד האמריקנים בעיראק, אחתה נגד מדינות המפרץ הפרסי, תעשיית הנפט שלהם והנוכחות האמריקנית בהן, ושתי חזיתות נוספות נגד ישראל, חיזבאללה, והפלסטינים.
איראן גם איננה צריכה להתאמץ, להרחיק לכת ולהגיע עד ארצות הברית כדי לפגוע במטרות אמריקניות. בעיראק ובמדינות המפרץ הפרסי נמצאים קרוב ל-160 אלף חיילים אמריקנים, המרוכזים במחנות, בסיסי אוויר צי, ושורה של מפקדות, כולם משמשים מטרה נוחה לפגיעה.
בחצי האי ערב ומפרץ הפרסי פועלות נוסף לחברות האמריקניות מספר גדול מאוד של חברות אמריקניות מכל הסוגים המעסיקות עשרות אלפי אמריקנים נוספים, שמספרם נאמד בכ-80 אלף איש. כל אלה משמשים מטרות אפשריות.
למרבה האירוניה המקור הטוב עד כה לתיאור הכנותיה של איראן לפגוע במטרות אמריקניות אלה בא ממקורות ארגון הטרור אל קעידה, אשר עוד בסוף אוגוסט 2005, מסיבה שאיננה ברורה לגמרי עד היום, החליטו אנשיו לפרסם פרטים על מערכת הטרור האיראנית בחצי האי ערב ובמפרץ הפרסי.
לפי פרטים אלה אשר הובאו בלעדית בגיליון מס` 220 של דבקה-נט-וויקלי DNW, מה-2 לספטמבר שנה שעברה, הקימו האיראנים כוח טרור מיוחד לפעולה באזורים אלה בשם `באדר 9`. כל מי שהתגייס לכוח קיבל מענק גיוס של 2000 דולר, ולאחר סיום אימוניו משכורת חודשית של 200 דולר. מתגייסים אלה אומנו בחנות משמרות המהפכה האיראנים בחבלה במתקני חיוניים כמו מתקני נפט, מים, חשמל ותחבורה. כן אומנו אנשי `באדר 9` ברציחות של אישים חשובים, ובהרעלת בארות ומערכות מים בציאניד ורעלים אחרים.מקורות אל קעידה טענו אז כי לכוח זה גויסו 70 אלף איראנים, מספר הנראה ונשמע מופרז. כנראה המדובר בכוח טרור המונה כ- 15-10 אלף איש.
באותה תקופה החדיר המודיעין האיראני לאזורים השיעיים בעיראק חצי מליון עותקים של מדריך אשר היו בו שיטות למה שהוגדר בטקסט, `חיסול מנהיגי הסונים העיראקים במטרה להפסיק את מצעד ההשתלטות של הסונים על בגדאד`.
לפני חודש בתחילת מרס 2006, כאשר ההתנגדות האמריקנית למהלכים הגרעיניים האיראנים גברה מינתה טהרן קצין בדרגת גנרל אשר ימלא את התפקיד של של הממונה על `החזית העיראקית` של איראן. המדובר בגנרל משמרות המהפכה האיראנים איסמעיל דקאיקי Ismail Dekaiki. הגנרל האיראני החל למלא את תפקידו בצורה מאוד מקצועית, כאשר חילק את עיראק לששה מחוזות פעולה צבאיים, כאשר בראש כל אחד מהם העמיד קצין איראני בדרגת קולונל. פרטים אלה דווחו לראשונה בגיליון מס` 246 של דבקה-נט-וויקלי מ-17 במרס. עצם העובדה כי טהרן מרשה לעצמה לחלק את עיראק המצויה תחת שליטה צבאית אמריקנית לאזורי פעולה צבאיים מראה כבר על תוכניות הפעולה האיראניות נגד האמריקנים בעיראק. אותם הדברים אמורים לגבי חיזבאללה בלבנון, והג`יאהד האיסלמי ברשות הפלסטינית. דבריו של רמאדן שלח, מנהיג הג`יאהד, ביום שבת 15.4 בטהרן, כי ארגונו וארגונים פלסטינים אחרים יפתחו בפעולות טרור רחבות במקרה וישראל תתקוף את איראן, מצביעים על שתי החזיתות הנוספות, נוסף על חזית הטילים האיראנים, נגדה ישראל תעמוד בעתיד הלא רחוק.

Print Friendly, PDF & Email