לכל המנחשים והניחושים על עתידו של אבו מאזן נכונה אכזבה: הממצאים הרפואיים לאחר הבדיקות שלו בארה"ב טובים. הרופאים ממליצים לו לקצץ בטיסותיו

בלעדי ומיוחד למקורות המודיעיניים של תיקדבקה: לכל הניחושים על עתידו של יו"ר הרשות הפלסטינית אבו מאזן,  שהתעוררו לאחר אשפוזו הבלתי צפוי והמסתורי בבית החולים ג'והן הופקינס  בבולטימור  Johns Hopkins hospital in Baltimore, בשבוע השלישי של חודש פברואר בביקורו האחרון בארה"ב, נכונה אכזבה.
הממצאים הרפואיים של הבדיקות המקיפות שעבר בבית החולים, שחלקן נערך על ידי רופאים יהודים, בניהן בדיקות קרדיולוגיות וגסטרו-טובים.
התוצאות הפתיעו אפילו את אבו מאזן עצמו שהעריך, כי מצבו הבריאותי הורע.
לאור תוצאות הבדיקות, המליצו הרופאים האמריקנים לאבו מאזן להחליף מספר תרופות שהוא היה מקבל באורח קבוע בתרופות אחרות חדישות יותר.  המקורות שלנו מוסרים, כי ההמלצה העיקרית שלהם למנהיג הפלסטיני הייתה, כי בגילו המתקדם, בן 83, עליו לקצץ דרסטית במספר הטיסות שהוא מבצע. הרופאים אמרו לו, כי אם הוא רוצה לשמור על רמת בריאותו הנוכחית עליו להפסיק לטוס לעיתים תכופות.
מאחר ורוב פעילותו הפוליטית-מדינית של אבו מאזן מושתת על טיסות ממדינה אחת לשנייה כולל מדינות ערב, צריך לחכות ולראות כיצד אבו מאזן מקיים את ההמלצות הרפואיות שניתנו לו בארצות הברית.
נראה כי, אם לא יתרחש משהו בלתי צפוי, כל הנחושים המתפרסמים בימים האחרונים על זהות יורשיו של אבו מאזן בתפקיד יו"ר הרשות הפלסטינית מוקדמים.    

Print Friendly, PDF & Email

3 תגובות עבור “לכל המנחשים והניחושים על עתידו של אבו מאזן נכונה אכזבה: הממצאים הרפואיים לאחר הבדיקות שלו בארה"ב טובים. הרופאים ממליצים לו לקצץ בטיסותיו

 • מרץ 8, 2018 @ 20:33 at 20:33
  Permalink

  אני אמנם סתם כורדי אבל אם אני בן 83 והרופא אומר לי שתוצאות הבדיקות זה מה שטוב אצלי. ואני צריך להחליף תרופות ולהישאר בבית… לא הייתי אומר שמצבי משתפר

 • מרץ 9, 2018 @ 9:49 at 9:49
  Permalink

  לקצץ במספר הטיסות,עכשיו כשיש לו מטוס חדש ?

 • מרץ 10, 2018 @ 11:37 at 11:37
  Permalink

  "אכזבה"? מאחל לנשיא הפלסטיני אריכות ימים ובריאות טובה!

Comments are closed.