מיוחד ובלעדי למקורות המודיעיניים וללוחמת טרור של תיקדבקה: ביום ו` 20.1 כאשר נשיא איראן אחמדי נז`אד היה בביקור בדמשק הוא נפגש עם 11 מראשי ארגוני הטרור הפלסטינים להם יש מפקדות בסוריה ובלבנון. באותה פגישה נפגש מנהיג החמס חלאד משעל בחדר צדדי עם גנרל קאסם סולימני, מפקדת אוגדת `אל קודס` השייכת למשמרות המהפכה האיראנים. גנרל סולימני הוא האחראי מטעם הצמרת האיראנית על כל פעולות הטרור האיראניות בעיראק, בעולם הערבי כולל הרשות הפלסטינית וישראל. משעל הבטיח לגנרל סולימני, שאם החמס ינצח בבחירות וירכיב את הממשלה הפלסטינית, הוא יאפשר תוך זמן קצר את פתיחתה של שגרירות איראן ברמאללה והנפת הדגל האיראני במרכז העיר.

כדי שנדע בדיוק עם מי אנחנו עוסקים מדווחים המקורות ללוחמת טרור של תיקדבקה בלעדית על האירוע:
ביום ו` 20.1 כאשר נשיא איראן אחמדי נז`אד היה בביקור בדמשק הוא נפגש עם 11 מראשי ארגוני הטרור הפלסטינים להם יש מפקדות בסוריה ובלבנון. זו הייתה פגישה מתוקשרת היטב שצולמה על ידי מצלמות טלוויזיה וצלמי עיתונות. אבל מה שהמצלמות לא יכלו לגלות הוא שמידי פעם היה נעלם אחד מהאורחים הפלסטינים כשאר הוא חוזר לפגישה עם הנשיא רק לאחר כמחצית השעה. איש כמובן לא התעניין ושאל לפשר העלמות של
מנהיגים אלה. המקורות ללוחמת טרור שלנו מדווחים כי בחדר סגור ומוגן היטב על ידי אנשי ביטחון איראנים וסורים, שנמצא ליד אולם קבלת הפנים, קבל את פני המנהיגים הפלסטינים גנרל קאסם סולימני, מפקדת אוגדת `אל קודס` השייכת למשמרות המהפכה האיראנים. גנרל סולימני הוא האחראי מטעם הצמרת האיראנית על כל פעולות הטרור האיראניות בעיראק, ובכל העולם הערבי כולל הרשות הפלסטינית וישראל. הפגישה של סולימיני עם חלאד משעל הייתה הארוכה ביותר למרות שהשניים נפגשו כבר בחודש דצמבר 2005, כאשר חאלד משעל שהה בטהרן במשך שלושה שבועות. לא צריך דמיון רב כדי להבין על בדיוק שוחח האיש הממונה על פעולות הטרור האיראניות עם מנהיג החמס.
עד שמ"מ ראש הממשלה ושרת החוץ יסיימו את מגעיהם לא רק שחלאד משעל ייכנס דרך מעבר רפיח , ללא הסכמת ישראל לרצועה, אלא יבוצע השלב השני בתוכניתו של החמס, אותו משעל הבטיח לגנרל סולימני והוא, שאם החמס ינצח בבחירות וירכיב את הממשלה הפלסטינית, הוא יאפשר פתיחה של שגרירות אירן ברמאללה והנפת הדגל האיראני במרכז העיר.

Print Friendly, PDF & Email