מצוד נרחב בדרום הארץ אחר שני מחבלים שרצחו חייל צה"ל בערד. הועלתה הכוננות בדרום. חשש מפיגועים נוספים

כוחות גדולים של צה"ל, השב"כ ומשטרת ישראל עורכים, ביום ו' 1.12 לפנות בוקר, מרדף נרחב בדרום הארץ אחר שני מחבלים שרצחו חייל צה"ל בן 20 בערד.  ההערכה היא, כי בכוונת שני המחבלים שרצחו בלילה את החייל ברחוב הקנאים בערד ולקחו את הנשק שהיה לו, לבצע פיגוע או פיגועים נוספים.  בכל אזור הדרום הועלתה הכוננות.
החייל המתין בתחנת אוטובוס כאשר תקפו אותו. הוא נמצא מוטל פצוע אנוש. כל המאמצים להצילו עלו בתוהו.
המקורות ללוחמת טרור של תיקדבקה מציינים, כי לא נשללת האפשרות, כי פיגוע הדקירה בוצע על ידי תא טרור של הג'יהאד האיסלמי, וכי מדובר בהמשך פעולות התגובה של הארגון  להרס מנהרת הטרור של הג'יהאד על ידי צה"ל ליד כיסופים ב-30 באוקטובר.
קודם לכן, ביום ה' בשעות הצהרים פתחו אנשי הג'יהאד האיסלמי ברצועת עזה בהפגזת מרגמות על מוצב צה"ל בצפון עוטף עזה. בהפגזה לא היו  נפגעים.
אם אכן הנחה זו נכונה, זו סיבה נוספת למצב הכוננות, ולחשש מפני פיגועים נוספים בסוף השבוע.

Print Friendly, PDF & Email

2 תגובות עבור “מצוד נרחב בדרום הארץ אחר שני מחבלים שרצחו חייל צה"ל בערד. הועלתה הכוננות בדרום. חשש מפיגועים נוספים

 • דצמ 1, 2017 @ 15:36 at 15:36
  Permalink

  כואב אבל יותר מסוכן להשתמש בזה כלצרכי נתינת טעם כלומר אם נחזיר לפלסטינים בכלליות טעם הנה אתם כלום כי המחבלים מראים מהותכם. ולהתרפק בזה על העזות ש'רק אנחנו יכולים לנהל מדינה' אז חלילה נראה שבאמת לא שווה כלום כל מה שמדינת ישראל השיגה בטכנולוגיה העזה כנשק ותחכום עיכוב

  כי אין שום מכונה שתוכל להתמודד עם מוח האנושי אם תחליט להזיק ולהפחיד . כוונתי שאם היו השכנים שלנו בצד השני מחליטים באמת לקחת ככלל את מעשים אלו לפיתרון שלהם אז לא היה יכולת להתמודד עם זה אלא בהאופן של התדברות נורמלית .. .

  חבל שמתעוררים השולטים במערכות ה'כוח' רק בסוף כשנופלים מכל כבודם המוכח שטעו והטעו שרק בלי תבונה אלא כוח ויותר כוח 'הם' יבינו

  וכל אחד יכול להבין איך היה מתנהג אם היה באיזה מדינה רחוקה האם היה חושב להתנהג למשטרה או אוכלוסיה זועמת נגדו בכוח ועוד יותר כוח או בהתדברות נכונה ועשייה שלא יהא בה כלל שום ספק לאותה מדינה שרק זה היה הנכון לעשות .

 • דצמ 1, 2017 @ 17:32 at 17:32
  Permalink

  מי קבע שלא מדובר בבדאווים מהאזור? רוב הפלסטינאים שבאזור עובדים במלונות בים המלח. אם היו רוצים לעשות פיגוע זה היה חוזר ומתפוצץ בים המלח.
  דקירה ובריחה היא לא סטנדרטית. לרוב מדובר בדקירות ומסע רצח עד ל"נטרול".

  משהו לא מתחבר 🙁

Comments are closed.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות