מתגברים פיגועי הדקירה והדריסה. עדיאל קולמן נרצח בירושלים. התוכנית הפלסטינית להלהיט את השטח מעכשיו ועד ה-15 במאי

מתגברים הפיגועים בירושלים, ביהודה ושומרון, והאירועים הביטחוניים מסביב לרצועת עזה.
ישראלי כבן 30 נדקר ונפצע קשה מאוד, ביום א' 18.3 אחה"צ, בידי פלסטיני  מהכפר עקרבה שליד שכם. הפלסטיני תקף את הישראלי ברחוב הגיא, רחוב מיועד לפיגועים, ודקר אותו בסכין  עמוק בחזה ובגפים מספר פעמים. שוטר שהיה נוכח במקום ירה במחבל והרג אותו.
הפצוע, עדיאל קולמן, בן 30, מכוכב השחר, הועבר במצב אנוש לבית החולים שערי צדק שם הרופאים נלחמו שעות ארוכות להציל את חייו. זמן קצר לפני השעה 23:00 נפטר הפצוע מפצעיו. בכך היה ההרוג השלישי תוך שלושה ימים מפיגועי טרור.  

זה היה הפיגוע השני תוך שלושה ימים, לאחר פיגוע הדריסה, ביום שישי 16.3 ליד מבוא דותן, בו מחבל פלסטיני מהכפר ברטעה המזרחית שבוודאי עירון דרס למוות את סרן זיו דאוס, בן 21 מאזור, וסמל נתנאל קהלני, בן 20 מאליקים ז"ל. שני חיילים נפצעו קשה, אחד מהם עדיין נמצא במצב קשה מאוד.
כל שרשרת הפיגועים האלה, ביחד עם האירועים הביטחוניים מסביב לרצועת עזה, שכללו בימים האחרונים הפעלת זירות מטענים שהונחו על גדר המערכת מתוך כוונה לפגוע בסיורים של צה"ל, ופעולות צה"ל למיגור מנהרות הטרור של החמאס ביום א' 18.3, עוזרות  לרשות הפלסטינית ולחמאס ליצור אווירה של משבר חדש לקראת שורה של אירועי עימות אותם הם מתכננים לבצע מעכשיו ועד ל-15 במאי-כאשר יחלו חגיגות יום העצמאות ה-70 למדינת ישראל.
ברצועת עזה נכנסו ההכנות לאירועי צעדת ההמונים לעבר גדר המערכת המכונה 'צעדת השיבה הגדולה' להילוך גבוה. כל הארגונים הפלסטינים הפועלים ברצועה הקימו 'וועדה לאומית', שמינתה צוותים מקצועיים לקידום האירועים בזירה הפנים-פלסטינית והבינלאומית. מטרת המארגנים להרחיב את זירת האירועים מהרצועה גם ליהודה ושומרון, ולגבולות סוריה, ירדן, לבנון עם ישראל.  באירועים האלה ישתתפו, לפי התוכנית גם ערביי ישראל.
 על פי התוכנית הפלסטינית האירועים יתקיימו במשך כשישה שבועות, בין 30 במרץ לבין ה-15 במאי שיהיה יום 'הנכבה'.
כבר עכשיו מתארגנים הפלסטינים ברצועה להקים ב'יום האדמה' מחנות אוהלים ליד לגדר הביטחון על גבול רצועת עזה ישראל, אשר בו תתגוררנה אלפי משפחות פלסטיניות. שיאו של הקמפיין יהיה צעדה המונית, שתתקיים  ב'יום הנכבה' לאורך כל גבולות ישראל.
גם ה-14 במאי, תאריך בו תועבר שגרירות ארה"ב בישראל מתל-אביב לירושלים יהפוך למועד בו תתקיימנה הפגנות שתהפוכה למהומות והתפרעויות בירושלים ובתל-אביב.
כוחות ומערכת הביטחון, כולל השב"כ, נערכים לאפשרות שכל אירועים אלה יהיו מלווים בשורה של פיגועים.

Print Friendly, PDF & Email

7 תגובות עבור “מתגברים פיגועי הדקירה והדריסה. עדיאל קולמן נרצח בירושלים. התוכנית הפלסטינית להלהיט את השטח מעכשיו ועד ה-15 במאי

 • מרץ 18, 2018 @ 21:03 at 21:03
  Permalink

  לדעתי בלבד!!!!
  היום טורקיה+ איראן + לבנון + קאטר + הפלסטינים ועוד מדינות אחרות הם בני ברית נגד אמריקאים וישראל!!!!
  ואם הפלסטינים כולל ערבים ישראלים יפעלו נגד מדינת ישראל ביום עצמאות הכל מתוכנן מהתחלה עד הסוף וזה סימן שנפל הפור וביום הזה יפתח מלחמת גוג ומגוג!!!!!! וכמובן כמו תמיד אמריקאים ואירופאים יאשימו את ישראל!!!!!

 • מרץ 19, 2018 @ 13:45 at 13:45
  Permalink

  אני מקווה שצה"ל מתכונן לכך שיהרגו עשרות או מאות ערבים שיצעדו בקריאות אללה ואכבר לעבר הגבול. ובנוגע לערביי ישראל שיהיה ברור. אם יעזו לשתף פעולה עם האוייב ימצאו את עצמם בצד של האוייב. כלומר לגרש לעזה או לסוריה. נגמרו המשחקים.

 • מרץ 19, 2018 @ 13:46 at 13:46
  Permalink

  לערביי ישראל אני אומר. זה שיש לכם תעודה כחולה לא נותן לכם חסינות. אני מזהיר.

 • מרץ 20, 2018 @ 9:01 at 9:01
  Permalink

  מה שחשוב שחלילה לא נפגע מחברת צעירה עם מספרים

 • מרץ 20, 2018 @ 11:49 at 11:49
  Permalink

  "תודה על פירוט "המדויק של התוכנית הפלסתינית"…………..
  כמו הזמנה
  מעניין מה החכמה של כל הגורמים הממונים לביטחון ישראל.
  מתוכנן עם מי?
  מי אחרי עלכל זה?
  מה פירוש שיהיו עוד מעשים מכוערים כאלה בעתיד?
  אולי זו הכנה לגל הגדול של ה50000 "אורחים"
  שצריכים להגיע (ראה מאמר דבקה קודם)…………
  יש פה מה שהוא לא תקין…………
  אבא: זה נותן לחשוד על הדבר הכי לא הגיונו:
  כבדהו וחשדהו………..

 • מרץ 21, 2018 @ 20:28 at 20:28
  Permalink

  עד שלא יעבור חוק בכנסת: "קיזוז כספים בגין טרור" [שם זמני] הטרור לא ייעצר!
  מול תגמול הטרור על ידי כספי הרשות [שחלקם מועבר להם ע"י ישראל במליוני דולרים מדי חודש לפי חוק! (מיסוי, ביטוח לאומי של הפועלים וכו'..] עלינו להחליט חוק מיידי בכנסת : "חוק קיזוז בגין טרור" [שם זמני] ומדי חודש לקזז סכומים שירשמו בפירוט עבור איזה פעולת טרור:
  הקיזוז יעשה על ישי ועדה-שיפוטית בה יכהנו 3 שופטים+2 חכ"ים+2 נציגי ציבור – וכאמור כל קיזוז יקבל לפירוט מלא של הקיזוז מדי חודש

 • מרץ 21, 2018 @ 20:34 at 20:34
  Permalink

  חברים, 48 הראשונה לא לגמרי הסתיימה – יש הפסקת אש..
  בסיבוב הגדול הבא [שבוא יבוא] יש סיכוי שערביי ישראל או חלקם יטלו חלק [בעיקר אם יריחו חולשה מן הצד שלנו (קצת כמו השמאל..שלנו] ואז הם יצאו מן החורים שלהם יפגעו בכבישים בישובים בקיבוצים ויזנבו ביהודים.
  בעת ההיא – יתכן ונגיע למצב בוא נגיע ל: 48 השנייה וערבים ישראלים [אזרחים!!] יפעלו בכח/נשק בעת מלחמה דינם בעייתי ביותר – לפי אמנת ג'נבה – אלו נקראים בוגדים – כי הם אזרחים ופותחים חזית נוספת בתככי מדינת ישראל

Comments are closed.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות