נתניהו: מספר החולים מכפיל את עצמו כל 3 ימים. עלולים למצוא עצמנו עם אלפי חולים בסכנת מוות. הכנות קדחתניות לסגר מלא

ראש הממשלה בנימין נתניהו קרא, ביום ד' בערב 25.3, בשידור לאומה, לאנשים לא לצאת מהבתים ולציית לתקנות וההגבלות על התנועה ואמר כי שמגבלות הקורונה אף יוחמרו עוד יותר עד להטלת סגר מלא.  נתניהו אמר, כי 'מספר החולים מכפיל את עצמו כל שלושה ימים. בעוד שבועיים עלולים למצוא עצמנו עם אלפי חולים שרבים יהיו בסכנת מוות. לכן אני כבר אומר לכם שאם לא נראה שיפור במגמה לא יהיה מנוס מלהטיל הסגר מלא, למעט צרכים חיוניים כמו מזון ותרופות. זה עניין של יממות ספורות ואנו עושים את כל ההכנות הלוגיסטיות והמשפטיות לכך'.
המקורות של תיקדבקה מדווחים, כי במסגרת ההכנות לקראת הסגר המלא נערכות ברחבי ישראל בשעות האחרונות  עבודות קדחתניות להקמת מאגרי מזון לחלוקה בין התושבים שלא יוכלו לצאת יותר מבתיהם.
בהמשך דבריו הוסיף ואמר: 'בינתיים פרסמנו תקנות לשעת חירום לימים הקרובים ', המשיך נתניהו, תקראו אותן ותישארו בבתים. חייבים להישאר בבית: נשארים בבתים – נשארים בחיים. כי הסכנה אורבת לכל אחד. היא לא מבדילה בין גלוי ראש לחובש כיפה או כאפייה. כולם חייבים לציית. אין הנחות. מה שנדרש מכל אחד ואחת מכם מעבר לציות מעל הכל ההוא משמעת עצמית קפדנית. אם לא תתגייסו לשמור על עצמכם ועל המשפחות שלכם יהיה כאן אסון.
לפני ראש הממשלה נשא דברים נשיא המדינה ראובן ריבלין שקרא למנהיגים ולמפלגות לזנוח בשעת חירום זו את המחלוקות.

Print Friendly, PDF & Email