עליית מדרגה באיומי חיזבאללה והחמאס. חיזבאללה פרסם סרט ווידיאו ובו מצוינים 9 אתרים של נשק גרעיני בישראל בהם הוא עומד לפגוע

ארגון חיזבאללה הגביר ביום ה' 2.3 בלילה את איומיו על ישראל, כאשר פרסם סרט ווידיאו ובו הוא מפרט תשעה אתרים הקשורים בתעשיית ייצור והרכבת הנשק הגרעיני הישראלי, אותם הוא נערך להרוס או לפגוע באמצעות טילים מדויקים.
זו פעם ראשונה שארגון טרור הקשור ישירות באיראן  לא רק מאיים לפגוע במכת טילים  בכל התשתית הגרעינית של ישראל, אלא גם מפרט את המטרות שכבר נקבעו.
בראש המטרות כמובן, הכור הגרעיני בדימונה, והכור הגרעיני בנחל שורק על חוף הים התיכון. אולם בפעם הראשונה הפרסום של חיזבאללה כולל פרטים על המפעלים הישראלים המייצרים ומרכיבים את ראשי החץ הגרעיניים הישראליים.
סרט הווידאו מזכיר את הבסיס במושב כפר זכריה ליד בית שמש. לפי סרט הווידיאו מדובר בבסיס הטילים הבליסטיים הראשי של ישראל בו מוצבים טילי יריחו 1, 2 ו-3   Jericho III. טיל יריחו 3  הוא טיל בליסטי בן שלושה שלבים למרחקים גדולים והוא יכול להגיע לטווח של למעלה מ-6,000 ק"מ.
לאחר מכן מופיע בסרט הווידיאו כמטרה המפעל בבאר יעקוב ליד העיר רמלה. לפי המידע המופיע בסרט במפעל זה מייצרים את ראשי הנפץ הגרעיניים הישראלים.  מטרה שלישית של חיזבאללה היא המפעל של הרשות לפיתוח אמצעי לחימה-רפא"ל  הנמצא בפארק  התעשייה  תפן בגליל, כ-17 ק"מ מכרמיאל. במפעל זה הנושא את השם 'כנף 20'  מרכיבים, לפי חיזבאללה, את ראשי החץ הגרעיניים על גבי הטילים ומכינים אותם לשיגור.
סרט הווידיאו מראה את מיקומו של כל אתר גרעיני, ושל טיל חיזבאללה המגיע אליו, פוגע בו בדייקנות ומפוצץ אותו.
לפני שבועיים ב-16 לפברואר, הציע מנהיג חיזבאללה חסן נסראללה לישראל לפרק את המיכל האמוניה בחיפה ואת הכור הגרעיני בדימונה מאחר והם ישמשו מטרה לטילי חיזבאללה. נסראללה ומנהיגים אחרים בחיזבאללה חזרו כמה פעמים על המוטיב, כי בידי חיזבאללה יש עתה נשק הרתעה נגד ישראל וכי נוסף לכך יש בידיהם מה שהוגדר על ידם 'הפתעות' שהמודיעין הישראלי איננו יודע עליהן דבר.
המקורות הצבאיים של תיקדבקה כבר ציינו כמה פעמים בחודש האחרון, כי הסיבה העיקרית לכך שנסראללה מרשה לעצמו  בכל פעם שהוא מדבר לעלות את רף האיומים נגד ישראל, היא ההבטחה שנתן נשיא סוריה בשאר אסד לאיראנים, ודרכם לחיזבאללה, כי אם תפרוץ מלחמה בין ישראל לחיזבאללה הוא יתיר שיגור טילים על מטרות בישראל מבסיסים בסוריה.  במילים אחרות, המלחמה הבאה עם חיזבאללה לא רק תצטמצם לזירה הלבנונית אלא תרחב גם לסוריה.
המקורות הצבאיים שלנו מציינים, כי ישנו קו ברור  בין העלייה באיומי חיזבאללה לעלייה  באיומי החמאס.
ביום חמישי 2.3 הודיע החמאס, כי הוא איננו מוכן להבליג יותר על התקפות האוויר והארטילריה של צה"ל הכבדות בתגובה לירי הטילים מהרצועה לישראל.
החמאס הודיע כי מעתה הוא נוקט במדיניות חדשה 'של מוצב מול מוצב'. פירושה של מדיניות זו הוא, כי תמורת כל מוצב חמאס שצה"ל יהרוס בתגובה לירי הטילים מהרצועה  החמאס יהרוס מוצב של צה"ל.
בכך העמיד החמאס במבחן את מדיניותו של שר הביטחון אביגדור ליברמן, לפיה כי ירי מהרצועה, של החמאס או ארגונים אחרים-בייחוד סלפיים, יתקל בתגובה נרחבת של צה"ל.
ב-27 לפברואר הגיב  חיל האוויר הישראלי על ידי טיל אחד מהרצועה בתקיפת חמש מטרות של החמאס בצפון, מרכז ודרום הרצועה.
ארבעה ימים לאחר מכן ב-2.3, לא הגיב צה"ל בכלל על ירי טיל אל המועצה המקומית חוף אשקלון. רק כאשר הותקפו ונפגעו כלי עבודה הנדסיים של צה"ל בירי מהרצועה,  תקף צה"ל  והרס שתי עמדות תצפית קטנות של החמאס בצפון הרצועה.
במילים אחרות, לפני שר הביטחון אביגדור ליברמן עמדו שתי אפשרויות: לסגת ממדיניות התגובה הנרחבת שלו, או להשאיר אותה על כנה  ולפתוח בסיבוב קרבות חדש עם החמאס.
ליברמן בחר באפשרות הראשונה.

Print Friendly, PDF & Email

50 תגובות עבור “עליית מדרגה באיומי חיזבאללה והחמאס. חיזבאללה פרסם סרט ווידיאו ובו מצוינים 9 אתרים של נשק גרעיני בישראל בהם הוא עומד לפגוע

 • מרץ 3, 2017 @ 9:16 at 9:16
  Permalink

  ההפתעה הכי גדולה שחיזבאלה צריך להבין היא שישראל תמחוק את לבנון אם חיזבאללה יעיז להשתמש בנשק שובר שיוויון

  Reply
  • מרץ 3, 2017 @ 18:22 at 18:22
   Permalink

   כן ומי בדיוק ימחק את לבנון ביבי השפן או אביגדור העוד יותר שפן

   כן ומי בדיוק ימחק את לבנון ביבי השפן או ליברמן היותר שפ
   ן ?

   Reply
   • מרץ 5, 2017 @ 9:49 at 9:49
    Permalink

    הרצוג בטוח יעשה זאת!!!!!!!

    Reply
   • מרץ 8, 2017 @ 20:12 at 20:12
    Permalink

    כן השפנים יעשו זאת כמובן לאחר התייעצות עם צהל.

    Reply
   • מרץ 11, 2017 @ 4:28 at 4:28
    Permalink

    בוז'ילה. כמו שהשמאל כבש את השטחים והקים התנחלויות על הכפרים הפלסטינים, כמו שהשמאל נתן פטור לחרדים משירות צבאי וקבע את מדיניות הקצבאות ואי העבודה, כמו שהשמאל הגה את אוסלו והביא לרצח של 1500 ישראלים מבוגרים, נשים וילדים ועשרות אלפי נכים, כמו שהשמאל הציע לפלסטינים הכל וקיבל בוז אחד גדול. השמאל שהביא לקטסטרופה של מלחמת יום כיפור מתוך יהירות והתעלמות מכל האזהרות, השמאל שנתן מיליארדים לקיבוצים כדי לכסות את החובות שלהם, ואז הפריט והעניק להם מתנה את כל אדמות המדינה במתנה ואישר להם להפוך אותם מקרקעות חקלאיות, לקרקעות נדל"ן בשווי מליארדים נוספים. בל נשכח שכל המרגלים והבוגדים מקום המדינה ועד היום, היו חברי הקיבוץ המאוחד, מי לימים הפכו למייסדי מפא"י אשר גם ממנה יצאו בוגדים ומרגלים. לימים הפכה מפא"י לארגוני השמאל שאנו מכירים כיום.

    כל אלה עובדות מדויקות ומתועדות בהיסטוריה של מדינת ישראל. המשאל לא חייבים לקבל, אבל ממש לא יכול לערער. בתגובה, הם יכתבו כאן משהו על ביבי ושרה (: זו גם הסיבה שלשמאל לעולם לא יהיה כוח אלקטרולי שיכול באמת להציג מנהיג משלו שיוציא לפועל את האידיאולוגיה המופרכת שלו. האחרון שניסה היה רבין, ומאז המדינה התפכחה ועברה ימינה, תוך שמפלגת העבודה מתאדה והשמאל הופך להיות שוליים קיצוניים.

    מי שעד היום העז לבצע את המדיניות הכי נועזת של ישראל, היה הימין. הימין הוא גם היחיד שחתם על הסכם שלום אמיתי עם המדינה הערבית הכי חשובה במזרח התיכון. השמאל חתם על "הסכם שלום" עם ירדן, אשר הלכה למעשה הייתה כבר ביחסי שלום לא פורמליים עם ישראל מאז מלחמת יום כיפור. רבין נתן להם מים במתנה, הפריחו כמה בלונים וחתמו על נייר. זה ההישג היחיד של השמאל לשלום במזרח התיכון. כל היתר- טרגדיה מוחלטת ורק ניסיון לבודד את ישראל, מה שהביא להקצנה של כל הצדדים ולהרחקת כל סיכוי למו"מ.
    השמאל הרס כל סיכוי להדברות עם הפלסטינים, בזמן שהימין מקיים קשרים לא פורמליים עם סעודיה, מדינות המפרץ וקשרים מצוינים עם מצרים, שהתרחקה מהקיצונים המטורפים של עזה. דבר שאף ממשלת שמאל לא השיגה מעולם.

    Reply
    • מרץ 12, 2017 @ 19:40 at 19:40
     Permalink

     דברים כדורבנות כל מילה חרוטה בסלע שמיר.השמאל והמחנה הציוני על כל גלגוליו הינם ויהיו הערת שוליים זניחה בקורות עם ישראלg

     Reply
    • מרץ 23, 2017 @ 11:20 at 11:20
     Permalink

     עומר היכולת שלך להבין את ההיסטוריה והמצב הקיים כל כך מעוותת , בערך כמו של גמל טועה מדוע יש לו דבשת. לא יודע איפה גדלת וחונכת, אבל בטוח אתה לא קורא ספרים או באמת יודע משהו. סתם לכלכן קטן וממורמר.

     Reply
     • מרץ 24, 2017 @ 13:57 at 13:57
      Permalink

      טוב, נכון תלוי איזה ספרים אתה קורא. לדעתי טיבי יאמר לך שגם אתה טועה, כי הוא קורא בספרים אחרים.. ואנטישמים טוענים שלא היתה שואה. היתה או לא הייתה?

  • מרץ 4, 2017 @ 0:20 at 0:20
   Permalink

   שטויות! ישראל לעולם לא ״תמחק״ לא את לבנון ולא את עזה

   Reply
  • מרץ 4, 2017 @ 14:24 at 14:24
   Permalink

   אולי זו רק הסחת דעת ממשהו רציני אף יותר

   Reply
  • מרץ 5, 2017 @ 5:41 at 5:41
   Permalink

   אף אחד לא אמר שחיזבאללה ישתמש בנשק שובר שוויון , הוא מתכוון להשתמש בנשק הקונבנציונלי שברשותו כנגד מטרות שוברות השוויון שלנו.

   Reply
 • מרץ 3, 2017 @ 10:05 at 10:05
  Permalink

  הגיע הזמן לחסל אחת-ולתמיד את ארגון הטרור חמס. ובקשר ל-2 מיליון פלשתינאים שחיים(?) ברצועה–ובכן יתכן שילמדו מאחיהם ויחתרו בסירות לכיוון אירופה. הגיע הזמן ליון השביעי!!

  Reply
  • מרץ 3, 2017 @ 15:18 at 15:18
   Permalink

   better sooner then later

   Reply
  • מרץ 4, 2017 @ 23:38 at 23:38
   Permalink

   ליוון??ה-7??

   Reply
 • מרץ 3, 2017 @ 10:29 at 10:29
  Permalink

  חאסן אני חתום עליך ואני מחכה ליום פקודה
  ואני השלוף אותך מהזקן שלך אל אור השמש
  גדוד 51 גולני אנו בדרך אלך
  מלחמת לבנון השלישית תהיה מלחמת לבנון האחרונה שלאחריה לא ישאר שיעי אחד בלבנון

  Reply
  • מרץ 11, 2017 @ 17:38 at 17:38
   Permalink

   מאמין שכך יהיה

   Reply
 • מרץ 3, 2017 @ 12:33 at 12:33
  Permalink

  לדעתי כל זה פרופוגנדה פנימית.
  חיזבאללה שקוע בסוריה עד הצוואר, לחץ מבית על כל ההרוגים.
  פשוט העכבר הזה מנסה להסיט את מבטם של אזרחיו דרומה לישראל במקום צפונה לסוריה.

  אין מה לפחד רק לבטוח בה'

  Reply
 • מרץ 3, 2017 @ 13:10 at 13:10
  Permalink

  כנגד טילים יש אמונה

  Reply
 • מרץ 3, 2017 @ 15:55 at 15:55
  Permalink

  בקיצור, ערבים הם כמו כרישים שמריחים דם והם הבינו שאנחנו חלשים וגם מפחדים והם ימשיכו עד למלחמה חדשה כי בא להם התאבון!!! אם הם רואים ושומעים שאלוף בצה"ל אומר שצריך לפנות ישובים שלמים ואם הם רואים אך שמענישים חייל צה"ל שהרג מחבל ערבי, זה מעודד אותם להמשיך ללחוץ ונותן להם את הרגשה עוד רגע ישראל תמחק מהמפה!!!! לא נתניהו ולא ליברמן לא ברק ולא הרצוג אף אחד מהם לא יכול להציל את המדינה, אנחנו צריכים דחוף וזה צורך השעה מנהיג כמו ארדוגאן הטורקי אחד שהולך עם הראש בקיר ואף אחד לא יכול לעצור אותו, ולא עושה חשבון לאף אחד ויהיה מה שיהיה, האינטרסים של המדינה זה מעל הכל!!!!

  Reply
 • מרץ 3, 2017 @ 16:53 at 16:53
  Permalink

  ישראל חזקה מאוד אבל מפחדת מאומות העולם. ישראל דואגת: מה יגידו? איך יגיבו?

  העולם מסרס את ישראל, לכן ניצחונה במערכה הבאה כבר אינו מובטח. על ישראל להבין שהישרדותה בכדור הארץ טמון ביכולת שלה להילחם ללא כפפות. לתת מכות מחץ כואבות, חזקות ללא מחשבה יתרה כיצד היא מצטיירת בעיני העולם.

  כל עוד זה לא יהיה המצב, נלך מוועדת חקירה אחת לשנייה ונקבור שוב את חיילינו לשווא.

  Reply
 • מרץ 3, 2017 @ 18:12 at 18:12
  Permalink

  השאלה למה ליברמן לא עומד בהבטחה…………………………

  Reply
 • מרץ 3, 2017 @ 18:52 at 18:52
  Permalink

  היה מי שאמר שכשבמחזה תיאטרון מונח על השולחן אקדח טעון במערכה הראשונה, הוא גם יירה במערכה האחרונה… ובכן, אין ספק שה"חיבור" המסוכן בין המטרות הישראליות ה"אטרקטיביות" בעיני חיזבאללה לבין יכולותיו הטיליות וחוסר המעצורים המוחלט שלו, מהווה איום של ממש על ישראל! מבחינת נסראללה – שבלאו הכי מכלה את רוב ימיו במרתפי רובע דחייה המוגנים – זה בכלל לא משנה אם כל ביירות תעלה בלהבות (כשתבוא התגובה הישראלית), העיקר שהוא יצליח להשמיד את כל המטרות אשר מנה. וזה עוד לפני שדיברנו על ההפתעות שהוא הזכיר, ואין לי ספק שיש לו… בכל מקרה, אם לאיראנים תהיה מעתה אפשרות לשגר את טיליהם על ישראל גם משטחה של סוריה, אז לא רק שהסכנה האיראנית לא קטנה, כתוצאה מההסכם עם ארה"ב, אלא שהיא אפילו גדלה ; היא פשוט החליפה מקום – ובמובן הרע של המילה…

  Reply
 • מרץ 3, 2017 @ 19:22 at 19:22
  Permalink

  In my opinion, the proper response to Hezbolla's threats is to inform them that Israel's retaliation on any strategic missile attack will be to covert Mecca (and the Kaaba) into a radioactive crater

  Reply
 • מרץ 3, 2017 @ 19:38 at 19:38
  Permalink

  צוק איתן לא פתר את נושא עזה. חמס למד מ צוק איתן חיזק את מערך של מינהרות, הביא נשק חדיש דרך סיני ורוצה לבדוק עד כמה צהל מוכן. לדעתי צריך לגמור את הסיפור בצורא יסודית, לכבוש את עזה לחסל את חמס ו להביא שלום לאזרחים שחיים שם. טיפתופים, הפצצות רק עולות כסף אבל לא פותרות את .הבעיה מה שנאמר על הסירות לכוון אירופה אז זאת שאלה עם אירופה תסכים לקבלם?

  Reply
 • מרץ 3, 2017 @ 22:08 at 22:08
  Permalink

  נסראללה שוכח שישראל לא ישבת על שמריה ושירד מהאץ שטיפס אחרת הוא איפול חזק עם לבנון ביחד עד שלא ישער מהם זכר.

  Reply
 • מרץ 4, 2017 @ 10:54 at 10:54
  Permalink

  אנו באנו ארצה – להיות עם חופשי בארצנו
  אבל החונטה לוביסטים בג"ץ הפכה את ישראל למדינת אספסוף – כח אדם זול
  "הבנה" לשחיטה מידתית של יהודים (מסורת מוסלמית מכובדת)
  כדי להתמקד במשימה : אספקת כח אדם זול / דירות במחירי שחיטה / יצוא גז
  מקסימום את רווח / רווחה לבנקים-בג"ץ-בעלי דירות

  Reply
 • מרץ 4, 2017 @ 16:57 at 16:57
  Permalink

  בבוקרו של 5 ביוני 1967 יצאה ישראל בפעולה מקדימה כדי להרוס את חיל האוויר המצרי. נראה שחמישים שנה אחרי כן מנהיגי ישראל שכחו את הפעולה הנםפלאה הזו שהכריעה את מלחמת ששת הימים. זה מה שצריך לעשות להכי-זבאללה בלבנון ובידי ישראל יש את הכוח לעשות זאת. כל הפרסומים מצד חיזבאללה הם לא פחות מאשר בההתרברבות המצרית לפני מלחמת 1967. זו הכרזת מלחמה במימדים מתונים. אז על הכרזת מלחמה מגיבים במלחמה.

  Reply
 • מרץ 4, 2017 @ 18:48 at 18:48
  Permalink

  אני אוהב את האתר שלכם אבל לפעמים לפי התחזיות שלכם מזמן היינו צריכים לחזור ולחיות בתקופת האבן אתם יותר מדי דרמטיים.

  Reply
 • מרץ 4, 2017 @ 19:50 at 19:50
  Permalink

  במלחמה הבאה בין ישראל והחיזבאללה יהיו מאות אלפי פליטים. לישראל יהיו 200 או 300 אלפי פליטים ובדרום לבנון יהיו קרוב למיליון פליטים. ההבדל הוא שבסוף המלחמה לפליטים מישראל יהיה לאן לחזור ואילו לפליטים מלבנון לא יהיה לאן לחזור.
  במלחמה הבאה בישראל יפגעו תשתיות רבות, אבל בלבנון לא יהיה חשמל לא יהיה שדה תעופה, לא יהיה מים ולא יישארו כבישים וגשרים.
  במלחמה הבאה ישראל תפציץ את הבונקר של נסראללה ואולי תצליח לחסל אותו.
  במלחמה הבאה לא תישאר הדחאיה.
  במלחמה הבאה יהיו אלפי הרוגים לבנונים. לא תהייה יותר חמלה על אזרחים הנמצאים בקרבת מאגרי טילים של החיזבאללה.
  מה שמרגיז הוא שבסופו של סיבוב נוסף, לאחר כמה שנים נחזור לאותו מצב.

  Reply
 • מרץ 4, 2017 @ 20:26 at 20:26
  Permalink

  היה לי תמיד ברור שהליכוד, "הימין" המתנחלים הם כולם סמרטוטי רצפה. בייחוד האפסנאי ליברמן.
  העניין היה תמיד "ברוך אומר ועושה" כלומר, מי שאומר משהו ועושה מקבל ברכה.
  אצלנו השלטון הוא שלטון של סמרטוטי רצפה ולכן אני לוקח את הדברים של נסראללה ברצינות ולא את מה שאומרים "המנהיגים" שלנו.

  Reply
 • מרץ 4, 2017 @ 20:31 at 20:31
  Permalink

  באמת הגיע הזמן למחוק את עזה ולגרש את כל הערבים.
  כל הבלגן הזה לא יגמר אם לא נחסל את האויב!

  Reply
 • מרץ 4, 2017 @ 21:57 at 21:57
  Permalink

  נשק שובר שוויון יענה בנשק שובר שוויון!!
  לא חייבים אטום/מימן.. יש פצצות דלק-אוויר.. יש פצצות אלקטרומגנטיות.. פצצות הדף ועוד.. הרס טוטלי של תשתיות לבנון כולל חשמל ומים.. לא חסרים פתרונות.
  הפתרון הנכון לדעתי, ראשית להעביר את המלחמה לאזור בירות ובירות רבתית!! ישראל תטיל פצצה אלקטרומגנטית שתשבית את כל המערכות האלקטרוניות כולל של חיזבאללה, תפגע בצורה בלתי הפיכה בתשתיות דרכים וגשרים, תפגע בצורה בינונית בתשתיות מים ובצורה בלתי הפיכה בתשתיות ביוב.
  על הדאחיה יש להטיל פצצות הדף או פצצות דלק-אוויר ולגרום להרס רבתי של הדאחיה ובאזור הגבול לתקוף ללא רחם מוצבים של חיזבאללה.
  הם יהיו בהלם מהעוצמה ומהנטרול של כל מערכות התקשורת והשינוע. ההרס בדאחיה והלחץ מצד העם הלבנוני שאף הוא יהיה שרוי הבלם אך ללא נפגעים רבים בנפש יהיה בלתי ניתן להכלה מצידם.
  כל ההתרברבות של חיזבאללה בנוגע לטילים מדויקים לא מחזיק מים!! זאת מכוון שמערכות ההגנה שלנו יודעות להתמודד עם טילים כאלו, כל המתקנים הגרעינים של ישראל נמצאים עמוק עמוק מתחת לאדמה בבונקרים ממוגנים ובנוסף כולם מרושתים במנערות.
  ברגע זה מסתובבות להם אי שם בים צולולת עם מטען מאוד "יחודי"!! כך שחיזבאללה/אירן ובטח סוריה לא היו רוצות באמת לנסות אותנו.

  Reply
 • מרץ 4, 2017 @ 23:31 at 23:31
  Permalink

  הבעיה אינה חיזבאללה אלא איראן. ככל שהלחץ של ארה״ב על איראן עולה כך האיומים של חיזבאללה נגד ישראל ילכו ויחריפו. בשלב מסויים ישראל כנראה תצטרך להגיב מול איראן ואז כל מה שידענו עד היום ישתנה.

  Reply
 • מרץ 5, 2017 @ 3:23 at 3:23
  Permalink

  מי שלא הבין הקם להורגך השכם להורגו
  סופו לאבדון

  Reply
 • מרץ 5, 2017 @ 7:29 at 7:29
  Permalink

  הרבה טסטוסטרון.

  וכמו שעומרים כשה … עומד, השכל ב …

  Reply
 • מרץ 5, 2017 @ 7:55 at 7:55
  Permalink

  לא צריך לקרוא את כל הפרשנויות, אלא באמת לראות את המציאות כפי שהיא ולהבין כמה המצב שלנו גרוע.
  חיזבאללה מאיים עלינו- ויש להם לא מעט יכולות לממש את האיומים שלהם. הם חזקים בכל פרמטר ואין להם שום בעיה להתאבד עלינו. לא בוחלים בחיי אדם.
  כנל חמאס, אמנם עשרות מונים פחות, אבל יש להם יכולת להסב לנו נזק רב בטווחים הקצרים.
  העבודה שלא הגבנו לאחר האיום האחרון שלהם, רק מראה באמת מה עובר להנהגה שלנו בראש.

  מזכיר מאוד את אירופה שלפני מלחמת העולם השנייה- הקונספציה שלא משנה מה, נמנעים ממלחמה. גם אם ברור שהאוייב שמולך מתעצם ומתעצם עד לרמה אמיתית שמסכן את הקיום שלך. ושלא יספרו לנו סיפורים- חיזבאללה מסכן את הקיום שלנו כמדינה. גם אם לא יכול למחוק אותנו, יכול להסב לנו נזק שלא היה כדוגמתו.

  Reply
 • מרץ 5, 2017 @ 8:35 at 8:35
  Permalink

  And also : When you have to shoot – shoot !! Don't talk

  Reply
 • מרץ 5, 2017 @ 9:50 at 9:50
  Permalink

  המציאות מזמן השתנתה…
  היום זה הבא להורגך השקם למסור לו שטחים…

  Reply
 • מרץ 7, 2017 @ 18:55 at 18:55
  Permalink

  אתם כותבים שיש סרטון שחיזבאלה פרסם, אז למה אתם לא מראים לנו?

  Reply
 • מרץ 8, 2017 @ 12:36 at 12:36
  Permalink

  ליברמן זאת אכזבה הכי גדולה בפוליטיקה ישראלית!!! . לא למד מורוסיים אמיתיים( יהודיים של רוסיה בימי קום המדינה) שבנו את מדינה אז ולא דיברו סתם אף הורידו ראשיהם של מחבלים ואיך צריך להתייחס למילים והבטחות של עצמו… סתם דברי חדשות ריק מתוכן ובלי ביבי לא שווה שום דבר!!!!

  Reply
 • מרץ 8, 2017 @ 16:19 at 16:19
  Permalink

  The Baby Is Born! 😉
  רק הבוגרים שבנינו יבינו למה התכוונתי.. תרגיל יפה והרבה מאוד תקציב לפגוע בנו כדי שלא נסתכל במקום מסויים ששם קיים משו מתקתק. (דופק כמו שעון) נקווה לטוב ומקווה שיחשובו טוב! 😉

  Reply
 • מרץ 8, 2017 @ 16:30 at 16:30
  Permalink

  The Baby Is Born
  למי שמסוגל להבין..
  הכל נועד עד להסיט את ישראל מהדבר האמיתי ולהעסיק אותנו תחת תרגיל טוב ותקציב של מדינה רחוקה על פני משו שמתרחש כעת במקום אחר שבו קיים משו מתקתק (כמו שעון)
  טוב. נקווה לטוב! 😉

  Reply
 • מרץ 10, 2017 @ 17:26 at 17:26
  Permalink

  "ליברמן בחר באפשרות הראשונה" לא נכון. סתם עשה ג'סטה. פעם הבאה שהם ירו הם יחטפו יותר מכפול מהתגובה הכי חזקה שהיתה עד עכשיו.
  והם ישבו בשקט.

  Reply
 • מרץ 11, 2017 @ 0:25 at 0:25
  Permalink

  עם שיעים אין פשרות עדיף להכות אותם חזק מאוד לדורי דורות בזמן הנכון
  זה גם יחסוך דם וגם כסף

  Reply
 • מרץ 11, 2017 @ 9:28 at 9:28
  Permalink

  צריך להבהיר לאיראן שתצקפה של חיזבאללה תזכה אותה בתגובה שממנה לא תוכל להתאושש.
  לבנון אמורה להבין את זה בעצמה.

  Reply
 • מרץ 11, 2017 @ 10:11 at 10:11
  Permalink

  אני מציע לא לזלזל באיומי החיזבולה. דובריו הם אנשים רציניים. הדיבור כי 'נמחק את לבנון' איננו רציני, לאור התנהלות ישראל בצוק איתן.

  Reply
 • אפר 7, 2017 @ 7:58 at 7:58
  Permalink

  הראשון שישלם הם איראן כל אתרי הגרעין ,בסיסי צבא,אתרים אזרחיים ,של איראן יושמדו באמצעות טילי שיוט אמריקאים
  אפילו אתרים 100 מטר בתוך האדמה

  Reply
 • אפר 11, 2017 @ 20:04 at 20:04
  Permalink

  אומר זאת שוב. הדרך היחידה להתמודד עם אלפי טילים הוא בטיל אוטומטי על כל שיגור. מערכת שמזהה את מקור השיגור ושולחת אליו מיידית, ללא התערבות אדם, טיל תגובה שמשמיד את האיזור ממנו שוגר הטיל. נכון, בהתחלה ארגוני הטרור ישגרו בכוונה מתוך ריכוזי אוכלוסייה. ורבים ימותו. אבל האשמה תהיה בסופו של דבר שלהם. אחרי מספר תקריות כאלה לא יהיה בצד השני מי שיהיה מוכן להסתכן במוות מיידי וכמות השיגורים תפחת. כבונוס, במערכה הבאה אזרחים יילחמו בכל כוחם לא להרשות לטרוריסטים להקים מתקני שיגור או לאחסן טילים לידם. בכך תישבר מיידית כל אסטרטגיית המלחמה של חיזבאללה ודומיו.

  Reply
 • אפר 12, 2017 @ 12:54 at 12:54
  Permalink

  לא משנה אים זה ביבי או לפיד או הרצוג
  אים החזבללה יגרום נזק רציני
  כל סוג של ממשלה בישראל תדאג להרס טוטלי של לבנון
  ואיןם סוריה או איראן ישתתפו
  גם הן תנרסנה
  וזה לא עניין של שמאל או ימין
  זה עניין של השרדות
  ולכן אני יושן בשקט -כל התגובות תהיינה זהות

  Reply
 • אפר 15, 2017 @ 1:46 at 1:46
  Permalink

  הסיפור של חמס בעזה נמשך יותר מדי זמן.עולה למדינה כסף ו אי שקט בדרום. רק חיסול מוחלט של חמס בעזה יביא את פלסטינאים אולי לחשוב אחרת. כאשר יבינו ש בעזרת טרור זה לא עובד אז אולי יבינו ש יש להם מדינה מעבר לירדן ו אולי אז יבוא נקודת מפנה. מה ש הולך בצפון אז היסבולה חייב להמחק , לבנון תהיה חזרה מה שהיתה. עם הם יתחילו לירות טילים אז נגד צהל הם יפסידו.

  Reply

תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי נאצה, הסתה או פגיעה, דיבה בהתאם לתקנון השימוש באתר של תיקדבקה

האימייל לא יוצג באתר.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות