פיגוע התאבדות של ISIS בניו יורק נכשל. מחבל שנשא על גופו מטען חבלה. המטען התפוצץ לפני שעלה לרכבת. יש לפחות 3 פצועים קל

חודש ועשרה ימים מאז שסאיפולו סאיפוב Sayfullo Saipov  בן 29 תושב טמפה פלורידה, Tampa Florida, שמוצאו מאוזבקיסטן, ביצע בניו יורק פיגוע דריסה, שבו נרצחו שמונה אנשים וכ-12 נפצעו, היכה הטרור שוב הפעם את העיר. הפעם צעיר בן 27 אזרח בנגלדש, הנמצא כשבע שנים בארצות הברית, ניסה לעלות לקרון של הרכבת התחתית כאשר לגופו חגור מטען חומר נפץ. למרבה המזל המטען התפוצץ עוד לפני שהמחבל עלה לרכבת וככה ניצלו חיים אדם רבים. 
מקורות במשטרת ניו יורק מוסרים, כי הפיצוץ אירע ליד מסוף האוטובוסים המרכזי של מנהלת הנמלים בעיר Port Authority bus terminal. המסוף הוא הגדול ביותר בארצות הברית.
האיש היחיד אשר נפצע קשה באירוע הטרור היה המחבל עצמו, אשר אמר לחוקריו כי הוא ביצע את התקפת הטרור עבור ISIS. עוד שלושה אנשים נפצעו קל.
כלי תקשורת אמריקנים מדווחים, כי מדובר באכייד אוללה  Akayed Ullah, בן 27, שהתגורר בברוקלין.
המחבל שהיה בהכרה לאחר שנפצע סיפר עוד לחוקריו, כי הכין את מטען החבלה במפעל חשמלי שבו עבד. עצם העובדה שהמטען התפוצץ בטרם הפעילו אותו מצביע על כך כי הכנת המטען הייתה חובבנית ולא מקצועית.
מרכז מנהטן סגור עדיין לתנועה, ולפחות שמונה קווי רכבת תחתית עיקריים בניו יורק סגורים.  ברחובות נראו אלפי אנשים צועדים ברגל למקום עבודתם לאחר שקווי התחבורה הציבוריות הפסיקו את פעולתם.

Print Friendly, PDF & Email

2 תגובות עבור “פיגוע התאבדות של ISIS בניו יורק נכשל. מחבל שנשא על גופו מטען חבלה. המטען התפוצץ לפני שעלה לרכבת. יש לפחות 3 פצועים קל

  • דצמ 11, 2017 @ 18:21 at 18:21
    Permalink

    ברוך השם נס גלוי

  • דצמ 13, 2017 @ 9:46 at 9:46
    Permalink

    מה לשם ולנס בענין הזה? מקרה וזה הכל. המשיכו להאמין בקשקושים ושטויות.

Comments are closed.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות