ראש חדש לפעולות נגד איראן בסוכנות הביון האמריקנית ה-CIA. חלק ממהפך שהנשיא טראמפ וראש ה-CIA פומפיו מבצעים במחלקות הריגול הנגדי

מייקל ד'אנדרה Michael D’Andrea הוא הראש החדש של מחלקת הפעולות נגד איראן של סוכנות הביון המרכזית ה- C.I.A.’s Iran operations. כך מדווחים, ביום ו' 2.6 מקורות מודיעין בוושינגטון.
לדברי המקורות המינוי החדש מצביע על המהפכה השקטה שמנהלים הנשיא דונלד טראמפ וראש ה-CIA מייק פומפיו Mike Pompeo, במחלקות המבצעיות של ארגון הביון, כולל במחלקות הריגול, ריגול הנגדי, ופעולות חסויות-espionage, counterintelligence  and covert operations.
ד'אנדרה- המכונה 'הנסיך האפל', או 'האייטוללה מייק'  Dark Prince or Ayatollah Mike פיקד בשעתו על הצוות שלכד את מנהיג אל קעידה אוסמה בין לאדן, ועמד מאחורי תקיפות המלטים האמריקנים נגד מטרות טרור ברחבי המזרח התיכון.
מקורות המודיעין אומרים, כי המינוי מראה על רצונו של הנשיא טראמפ להעניק יכולת מבצעית 'שרירים' לפעולות נגד איראן.
המקורות המודיעיניים של תיקדבקה:  המהפך שהנשיא טראמפ וראש ה-CIA  מובילים בסוכנות המודיעין המרכזית היא אחת הסיבות העיקריות להתקפות על הנשיא מצד גורמי מודיעין בכירים, אשר מודחים ומועברים מתפקידיהם. 

Print Friendly, PDF & Email

2 תגובות עבור “ראש חדש לפעולות נגד איראן בסוכנות הביון האמריקנית ה-CIA. חלק ממהפך שהנשיא טראמפ וראש ה-CIA פומפיו מבצעים במחלקות הריגול הנגדי

  • יונ 4, 2017 @ 15:38 at 15:38
    Permalink

    יש לעולם מנהיג גדול. אמנם הוא ג'ינג'י ופולט כל מיני משפטים לא צפויים אבל, הוא רואה את הנולד באיראן כמו ביבי, ופועל נכון. כולנו רוצים עולם של שלום ואחווה עולמי, לצערי זה לא מתאפשר בגלל סיבה שכולנו יודעים אותה.

  • יונ 6, 2017 @ 9:11 at 9:11
    Permalink

    אתה רומז שלא רצוי "שגופי שמול " יהיו " מעורבים בחינוך , הכשרה וקורסים של חיילים ומפקדים בצ.ה.ל " ?

Comments are closed.