רוה"מ ושר הביטחון נתניהו הורה לפרקליטיו לתבוע את גנץ ויעלון על הוצאת דיבה לאחר שהאשימו אותו במעשים הגובלים בבגידה

מערכת הבחירות עברה, ביום שישי 22.3 בערב, להילוך יותר גבוה וחריף, כאשר ראש הממשלה ושר הביטחון בנימין נתניהו הודיע באמצעות הרשתות החברתיות כי הורה לפרקליטיו לתבוע לדין על הוצאת דיבה  את ראש מפלגת 'כחול לבן' בני גנץ ואת שר הביטחון לשעבר בממשלתו משה (בוגי) יעלון.

נתניהו כתב ברשת 'פייסבוק' את הדברים הבאים: הקריאה ״בוגד״ נגדי מצד לפיד, גנץ ויעלון היא הסתה חמורה שאסור לעבור עליה לסדר היום. השקרים של לפיד, גנץ ויעלון הם חציית קו אדום, בנושאים הרגישים ביותר הנוגעים לביטחון ישראל.
לכן הנחיתי את פרקליטיי לתבוע אותם דיבה.
הנה העובדות הנכונות שסותרות את עלילת הדם של לפיד וגנץ נגדי. אסור לתת לשקר לנצח.

בסרט ווידיאו שנתניהו פרסם הוא אמר את הדברים הבאים: ב-2007 כשהייתי ח"כ ולא חבר ממשלה, השקעתי בחברה פרטית עם טכנולוגיה ייחודית. החברה הזאת לא מייצרת צוללות, היא גם לא מייצרת פלדה, היא אפילו לא מייצרת את האלקטרודות שמסייעות לייצור הפלדה. החברה הזאת רחוקה כמרחק מזרח ממערב מייצור צוללות.
והנה עוד עובדה שממחישה עד כמה עלילת הדם הזאת היא אבסורדית. ב-2010 מכרתי את המניות בחברה. זה היה שנה וחצי לפני שישראל חתמה על רכישת הצוללת הראשונה בכהונתי זו. זה היה שנתיים לפני שהגרמנים מכרו צוללות למצרים. כך שלא היה שום קשר בין הדברים. זאת עלילה.

'ועכשיו לשקר החמור ביותר – הצוללות המצריות. לפיד, גנץ ויעלון מאשימים אותי, אני, שהקדשתי את חיי למען המדינה, הם מאשימים אותי בבגידה במדינה. זו הסתה פרועה. זו הסתה שחוצה את כל הקווים האדומים. תתביישו לכם'.
נתניהו הוסיף עוד, כי אם ללפיד הייתה חסינות, 'הייתי תובע גם אותו'. 'השקרים של לפיד, גנץ ויעלון הם חציית קו אדום בנושאים הרגישים ביותר לביטחון המדינה. הקריאה 'בוגד' נגדי מצד לפיד, גנץ ויעלון היא הסתה חמורה. זו עלילת דם שאסור לעבור עליה לסדר היום'.

Print Friendly, PDF & Email