תיקדבקה: אנשיו של 'שר הפנים' של החמאס פתחי חמאד הם שהתנקשו בחייו של תאופיק אבו נעים מפקד מנגנוני הביטחון של החמאס

לא גורמים סלפיים ולא ISIS בצפון סיני, הם  שהתנקשו, ביום שישי 27.10 בצהרים,  בחיי תאופיק אבו נעים מפקד מנגנוני הביטחון של החמאס ברצועת עזה.
המקורות המודיעיניים וללוחמת טרור של תיקדבקה מדווחים בלעדית, כי ההתנקשות בחיי תאופיק אבו נעים בוצעה על ידי אנשיו של 'שר הפנים' של החמאס פתחי חמאד.
מדובר בחיסול חשבונות פנימי בתוך ארגון הטרור. עוד מוסרים המקורות שלנו, כי מנהיג החמאס איסמעיל הנייה ואתו כל צמרת החמאס יודעים זאת היטב, אולם כדי להסתיר זאת האשים הנייה את ישראל בביצוע ההתנקשות.
הרקע להתנקשות הם שיחות הפיוס בין מצרים, הרשות הפלסטינית והחמאס המתנהלות בקהיר.
פתחי חמאד, ואתו קבוצה גדולה של מנהיגי החמאס-ביניהם כמה מהמפקדים הבכירים בגדודי עיז א-דין אל קסאם, מתנגדים למתרחש בקהיר ולתהליך הפיוס.
פתחי חמאד הוא אחד המתנגדים הקולניים יותר לשיחות, והוא הוזהר כמה פעמים בזמן האחרון גם על ידי איסמעיל הנייה, וגם על ידי ראש  החמאס בעזה- יחיא סנוואר, להפסיק את ניסיונותיו לשכנע את פעילי החמאס לפעול נגד מהלך הפיוס הזה.
המקורות שלנו מדווחים, כי כאשר ראשי החמאס ראו כי למרות אזהרותיהם ממשיך פתחי חמאד בהתנגדותו הגלויה למהלך, הם נתנו הוראה לתאופיק אבו נעים לפעול נגד אנשיו של חמאדי. כתוצאה מכך רבים מאנשיו של חמאד נעצרו וכלי הרכב שלהם הוחרמו.
בתגובה הורה פתחי חמאד לאנשיו להרוג את תאופיק אבו נעים.
אנשיו של חמאד הם שהטמינו ביום ו' את חומר הנפץ במכוניתו של תאופיק אבו נעים  שחנתה ליד המסגד במחנה הפליטים נוסיראת. כאשר תאופיק אבו נעים חזר לאחר התפילה אל מכוניתו ופתח את הדלת שלה מטען חומר הנפץ התפוצץ, והוא נפצע.
כלומר, ניסיון החיסול נכשל.
המקורות ללוחמת טרור של תיקדבקה מדווחים, כי זו הפעם השנייה השנה שאנשיו של פתחי חמאד מתנקשים בחייהם של מנהיגים ומפקדים בחמאס.
לפני שמונה חודשים ביום שישי 24 במרס, היו אלה אנשיו של פתחי חמאד שרצחו ביריות את מאזן פוקאה שהיה אחד ממפקדי הזרוע הצבאית של החמאס.
גם אז החמאס האשים את ישראל בחיסול.

 

 

Print Friendly, PDF & Email

1 תגובות עבור “תיקדבקה: אנשיו של 'שר הפנים' של החמאס פתחי חמאד הם שהתנקשו בחייו של תאופיק אבו נעים מפקד מנגנוני הביטחון של החמאס

  • אוק 30, 2017 @ 7:35 at 7:35
    Permalink

    ברור שזה אשמתנו …. גם פתחי וגם מאזן סוכנים של השבכ …. זה בכלל סכסוך פנימי בשבכ …..

Comments are closed.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות