אזהרה אמריקנית לאיראן בנושא הטילים הבליסטיים 'ופרובוקציות אחרות'. 'ראו הוזהרתם'

היועץ לביטחון לאומי של ארצות הברית מייקל פלין Michael Flynn גינה, ביום ד' 1.2, את השיגור האחרון של טיל בליסטי איראני ב-29.1, ואמר  'כי הממשל מזהיר את איראן רשמית' the administration is putting the country officially on notice.. פלין הוסיף ואמר, כי שיגור הטיל הוא שלב נוסף בשרשרת שלצ פעולות איראניות בהן תמיכה במורדים ההוטים בתימן התוקפים את בעלות בריתה של וושינגטון.
המקורות הצבאיים של תיקדבקה: פלין התכוון בדבריו לתקיפתה של פריגאטה סעודית על ידי שלוש סירות של מתאבדים הוטים ביום ב' 30.1.
פלין הדגיש, כי ממשל טראמפ מגנה פעולות 'פרובוקטיבית' כאלה (המבוצעות) על ידי איראן החותרות תחת הביטחון, השגשוג והיציבות במזרח התיכון ומעבר לו. כמו כן מסכנות פעולות אלה את חייהם של אמריקנים The Trump administration condemns such actions by Iran that undermine security, prosperity, and stability throughout and beyond the Middle East and place American lives at risk.
פלין לא אמר כי ארצות הברית תנקוט פעולות צבאיות או דיפלומטיות בעקבות התפתחויות אלה. אולם דוברים בפנטגון אמר מיד לאחר דבריו, כי מאוחר יותר ביום ד' (אחה"צ לפי שעון ארה"ב), תיערך מסיבת עיתונאים בה יימסרו פרטים נוספים על התפתחויות אלה.

Print Friendly, PDF & Email

1 תגובות עבור “אזהרה אמריקנית לאיראן בנושא הטילים הבליסטיים 'ופרובוקציות אחרות'. 'ראו הוזהרתם'

 • פבר 2, 2017 @ 12:55 at 12:55
  Permalink

  הפתגם אומר
  כלב נובח לא נושך
  וכלב נושך לא נובח

  Reply

תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי נאצה, הסתה או פגיעה, דיבה בהתאם לתקנון השימוש באתר של תיקדבקה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *