איום רוסי: 'אנחנו יכולים לחסום את הכניסה לים התיכון באמצעות שיגור טילים על קוליים המוצבים על אוניות מלחמה העוגנות בסוריה'

יו"ר וועדת הביטחון של הבית התחתון-הדומא במוסקבה אנדריי קארטאפולוב  Andrei Kartapolov אמר, ביום ד' 29.12,  'יש לנו ( לרוסיה, ) את הבסיס המזרח תיכוני בחמיימים שם ישנן מערכות הגנת חופים וספינות מצוידות בטילי 'זיכרון' על קוליים היכולים לחסום את הכניסה לים התיכון', ( הכוונה למייצרי גיברלטר. ) We do still have a Mediterranean base, Hmeimim, there are coastal defence systems there, and ships armed with Tsirkon hypersonic missiles could be there, which would block the entirety of the Mediterranean Sea.
אנדריי קארטאפולוב  הוסיף ואמר, 'כי צעדים צבאיים אינם רק ( צעדים ) מלחמתיים, הם יכולים גם להיות יצירת איום ישיר על האויב', Military measures are not limited to war, they also include creating direct threats to the opponent.
הצבת טילים כאלה,  הדגיש קארטאפולוב, 'תביא אותם (האמריקנים-מדינות נאט"ו, ) להבין שמערכות התקיפה והפיקוד שלהם, נושאות המטוסים עומדות בפני סכנה ממשית של השמדה', they will realise that their attack systems, control systems, aircraft carriers are in direct danger of being destroyed.
המקורות הצבאיים של תיקדבקה: זו פעם ראשונה שאישיות ביטחונית רוסית בכירה מאיימת לחסום את הכניסה לים התיכון.

Print Friendly, PDF & Email
שינוי גודל גופנים
ניגודיות