דובר משרד ההגנה הרוסי: אם הכוחות הפרו-אמריקנים יתקפו את הצבא הסורי באזור דיר א-זור, הכוחות הרוסיים יפעלו נגדם בכל אמצעי ההרס שבידיהם

המתיחות הצבאית בין ארצות הברית ורוסיה לגבי המתרחש במלחמה בסוריה הגיעה, ביום חמישי 20.9, לשיא חדש כאשר דובר משרד ההגנה הרוסי איגור קונשנקוב Igor Konashenkov,  פרסם את ההודעה הבאה: רוסיה הודיעה רשמית לארצות הברית, באמצעות ערוצי תקשורת, כי כוחות רוסיים יתקפו מיד כוחות הנתמכים על ידי ארה"ב, באם הכוחות האלה יתקפו או יפגיזו כוחות סוריים, או כוחות משימה רוסיים הפועלים ליד העיר דיר א-אזור.
Russia has officially informed the United States via a special communications channel that Russian forces will strike immediately US-backed forces if they attack or shell Syrian or Russian task forces operating near Deir Ezzor city.
הדובר הרוסי הוסיף ואמר: 'כל ניסיון שהוא של הפגזה שתבוא מהשטחים בהם מצויים הכוחות הסוריים הדמוקרטים תדוכא מיד. הצבא הרוסי ישמיד את כל מקורות האש בשטחים האלה, כשהוא משתמש בכל אמצעי ההרס האפשריים.  any attempts of shelling from the areas where the militants of the Syrian Democratic Forces are based will be immediately curbed,  Russian forces will supress “firing points in these areas using all means of destruction.
זו היא האזהרה הצבאית הרוסית החמורה ביותר שהושמעה במזרח התיכון,  ב-61 השנה האחרונות, מאז מוסקבה הזהירה את ישראל במכה צבאית שתהרוס אותה ב-1956 בעת מצבע סיני.
קראו את הדיווח והניתוח הבלעדי והמיוחד של המקורות הצבאיים והמודיעיניים של תיקדבקה  על האירועים המתרחשים במזרח סוריה לאורך הגבול עם עיראק, ומשמעותם לגבי ישראל.

Print Friendly, PDF & Email

3 תגובות עבור “דובר משרד ההגנה הרוסי: אם הכוחות הפרו-אמריקנים יתקפו את הצבא הסורי באזור דיר א-זור, הכוחות הרוסיים יפעלו נגדם בכל אמצעי ההרס שבידיהם

 • ספט 21, 2017 @ 11:50 at 11:50
  Permalink

  הגיע הזמן לרסן את פוטין.קואליציית ארה"ב צריכים לתת להם בראש.לרוסים ולסורים .אחת ולתמיד ,אמריקה טובה יותר ומאומנת יותר מהרוסים.3 נושאות מטוסים של הצי האמריקני יספיק לעשות סדר בראש של פוטין.צריכים בסיס קבע של הצי השישי בישראל.שיעשו סדר באיזור!הגיע הזמן .

  Reply
 • ספט 21, 2017 @ 22:44 at 22:44
  Permalink

  אתה מדמיין. ארה"ב חלשה מתמיד. טרמפ הוא איש עסקים וכמו קודמיו לא מבדיל בין אירן לעירק. הוא רק מדבר ולא עושה כלום. פוטין קלט את זה.

  Reply
 • ספט 23, 2017 @ 18:15 at 18:15
  Permalink

  " אם הכוחות הפרו-אמריקנים יתקפו …" זה לא איום על ישראל ?

  Reply

תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי נאצה, הסתה או פגיעה, דיבה בהתאם לתקנון השימוש באתר של תיקדבקה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *