המועמד הרפובליקני טראמפ פרש את תוכניתו ל-100 הימים הראשונים שלו בבית הלבן

המועמד הרפובליקני לנשיאות דונלד טראמפ נשא, בשבת 22.10, נאום על 100 הימים הראשונים שלו בבית הלבן.
למרות שרוב משאלי הדעת הקהל בכלי התקשורת האמריקנים מראים כי טראמפ יפסיד בבחירות, הוא טען בהופעתו כי הם טועים, וכי הם בכוונה מתעלמים ממשאלי דעת קהל המראים כי הוא עומד לנצח בבחירות. משאלי דעת קהל אלה, לטענתו ולטענת עוזריו, מתנהלים באינטרנט שם יש לו רוב בין הבוחרים האמריקנים.  לדברי טראמפ רק בסוף השבוע האחרון היו שלושה משאלים בהיקף לאומי המראים כי הוא עומד לנצח בבחירות.
 משאלים אחרונים בעיתון 'לוס אנג'לס טיימס' ובאתר 'רסמוסאן' Rasmussen, מראים על יתרון קל לטרמאפ על פני קלינטון של שני אחוזים.
טראמפ נשא את הנאום בעצרת שנערכה ליד האתר הלאומי של שדה הקרב בגטיסברג Gettysburg National Battlefield, שם התחולל- ביולי 1863-הקרב ששינה את התוצאות של מלחמה האזרחים האמריקנית.
בדבריו הטיח 'לייבש' את ביצת השחיתות בוושינגטון. להביא לשינויים בהם הממשל יעבוד עבור האזרחים ולא להיפך. טראמפ הבטיח להגביל את כהונת חברי הקונגרס לשתי קדנציות, ולהטיל הגבלה לפיה לא יוכלו להפוך להיות לוביסטים לפני שתעבור תקופת צינון של חמש שנים. טראמפ הבטיח גם לפעול נגד מונופולים גדולים של התקשורת האמריקנית, כמו CNN ואחרים.
טראמפ הבטיח לבטל את כל ההוראות הנשיאותיות עליהם חתם אובמה, ואמר כי יבטל את כל ההגבלות שהוטלו על ידי ממשל אובמה על תעשיית האנרגיה האמריקנית.
קטע מדבריו הקדיש טראמפ לנשים שהעידו ופרסמו כי הוא תקף אותן מינית. טראמפ טען כי המדובר בשקרים, וכי לאחר הבחירות הוא יתבע את כולן לדין.       

     

 

Print Friendly, PDF & Email

תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי נאצה, הסתה או פגיעה, דיבה בהתאם לתקנון השימוש באתר של תיקדבקה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *