העצרת הכללית של האו"ם גינתה את ישראל בשל שימוש מוגזם בכוח. קוראת למזכיר האו"ם לבדוק הקמת כוח בינלאומי שיגן על רצועת עזה


העצרת הכללית של האו"ם  גינתה
, ביום ה' 14.6 לפנות בוקר את ישראל, בשל שימוש מוגזם בכוח ו'ללא הבחנה' נגד הפלסטינים ברוב של 120 מדינות. רק שמונה מדינות, ביניהן ארה"ב, אוסטרליה וישראל, התנגדו ו-45 נמנעו.
שגרירת ארצות הברית באו"ם, ניקי היילי, הציעה גינוי לחמאס על שיגורי טילים לישראל, על הסתה לאלימות ועל בניית מנהרות טרור. רוב של 62 מדינות מול 58 תמכו בהצעתה אולם מאחר ולא לה גויס רוב של שני שלישים, פסל נשיא העצרת את תוצאות ההצבעה.

Print Friendly, PDF & Email

2 תגובות עבור “העצרת הכללית של האו"ם גינתה את ישראל בשל שימוש מוגזם בכוח. קוראת למזכיר האו"ם לבדוק הקמת כוח בינלאומי שיגן על רצועת עזה

 • יונ 14, 2018 @ 10:28 at 10:28
  Permalink

  מי שממן בפועל את החמס ואירגוני הטרור ברצועת עזה מלבד מצרים ומדינות ערב נוספות היא אונר"א ראשי תיבות של סוכנות הסעד והתעסוקה של האו"ם לפליטי פלסטין במזרח הקרוב היא גוף של האומות המאוחדות שעוסק בפליטים פלסטינים. הגוף הוקם בנפרד מנציבות האו"ם לפליטים (UNHR), שמטרתה לטפל בכלל הפליטים בעולם, והיא סוכנות האו"ם היחידה המוקדשת לטיפול בקבוצה מסוימת של פליטים. כל מטרת האו״ם (כביכול הממשלה העולמית) הינה לקרב כוחות לגבול ישראל כהכנה לכיבוש הארץ ע״י כוחות זרים במלחמת העולם השלישית שמתקרבת לעברנו בצעדי ענק.

  Reply
 • יונ 14, 2018 @ 11:28 at 11:28
  Permalink

  מדינת ישראל חייבת להפסיק את חברותה באום

  Reply

תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי נאצה, הסתה או פגיעה, דיבה בהתאם לתקנון השימוש באתר של תיקדבקה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *