כ-3,000 חברי 'ליכוד' במפגן תמיכה ברוה"מ נתניהו. 'מנהלים מסע ציד אובססיבי חסר תקדים נגדי ונגד משפחתי במטרה לבצע הפיכה שלטונית'

כ-3,000 חברי 'ליכוד' השתתפו, ביום ד' 9.8 בלילה, במפגן תמיכה שנערך בגני התערוכה בתל-אביב  לראש הממשלה בנימין נתניהו, ולרעייתו שרה נתניהו.  למפגן הופיעו כמעט כל השרים וחברי הכנסת של  המפלגה.
'תודה רבה לכם חברות וחברים יקרים, תודה לכם שבאתם מכל חלקי הארץ, אתם מרגשים אותי. תודה לרעייתי האהובה שרה. בימים האחרונים אתם הצפתם אותנו בתמיכה ובאהבה שאני לא זוכר', אמר נתניהו.
נתניהו תקף בנאומו בחריפות את התקשורת והאשים אותה  במסע הצייד שהיא מנהלת להחלפת השלטון. נתניהו אמר כי השמאל בישראל והתקשורת הם אותו דבר.
נתניהו הוסיף ואמר, כי 'תקשורת הפייק ניוז פמפמה לנו במקהלה אדירה ואחידה כדרכם. היא פמפמה לנו שאם לא ניסוג משטחי מולדת ישראל תהיה מבודדת חלשה ועזובה. אתם זוכרים את הזעקות? בידוד, בידוד בידוד-הצונאמי המדיני בדרך'. 'איזה צונאמי, איזה בידוד, איזה שטויות. 'הם מתגייסים כעת למסע ציד אובססיבי חסר תקדים נגדי ונגד משפחתי במטרה לבצע הפיכה שלטונית'.
לדבריו, 'מדינת ישראל נמצאת עתה בפריחה מדינית חסרת תקדים'.

Print Friendly, PDF & Email

1 תגובות עבור “כ-3,000 חברי 'ליכוד' במפגן תמיכה ברוה"מ נתניהו. 'מנהלים מסע ציד אובססיבי חסר תקדים נגדי ונגד משפחתי במטרה לבצע הפיכה שלטונית'

  • אוג 10, 2017 @ 20:15 at 20:15
    Permalink

    הערכת המארגנים: בין 3000-ל4000, האולם היה ממוזג, לא גדול, הארגון היה טוב, האווירה הייתה מדהימה ומי שלא נכח הפסיד. הנאום של בנימין נתניהו היה נהדר ולא ארוך מידי. היו מאות מפגינים גם בחוץ. הכינוס היה קצר.

    Reply

תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי נאצה, הסתה או פגיעה, דיבה בהתאם לתקנון השימוש באתר של תיקדבקה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *