מנהיג החמאס שילם 8,000 ₪ למשפחת התינוקת הפלסטינית שמתה ממחלת דם, כדי שתציג שמותה נגרם מגז של צה"ל

פרשת התינוקת הפלסטינית שנחנקה כביכול מגז של צה"ל בהפגנות ליד גדר המערכת:  מכתב אישום שהוגש, ביום חמישי 21.6 לבית המשפט המחוזי בבאר שבע, נגד מוחמד עומר, שנתפס ( ב-28 במאי) עם עוד שני פלסטינים שחצו את גדר המערכת וניסו להצית עמדה של צה"ל, עולים פרטים חדשים על התינוקת בת השמונה חודשים ליילה חאנדור, שב-14 למאי נטען כי מתה בעת ההפגנות שנערכו ליד גדר המערכת משאיפת גז של צה"ל לפיזור הפגנות.
דבר מותה של התינוקת פורסם ברוב כלי התקשורת בעולם כשהם מציגים את מות התינוקת מול אירועי חנוכת שגרירות ארצות הברית בירושלים באותו יום, כהוכחה למה גורמת המדיניות של נשיא ארה"ב טראמפ וראש הממשלה נתניהו בשאלה הפלסטינית.
מוחמד עומר סיפר לחוקרים, כי כאשר הגיע לבית המשפחה ב-14 במאי אמרו לו הוריה של התינוקת מרים ואנוואר, כי בתם מתה ממחלת דם נדירה בה לוקה המשפחה. כמו כן ספרו לו כי מנהיג החמאס יחיא סינואר ביקר בביתם ונתן להם 2,200 דולר, כדי שיספרו כי התינוקת השתתפה עם אמא בהפגנות וכי היא נחנקה מהגז שצה"ל הפעיל כדי לפזרן.

Print Friendly, PDF & Email

2 תגובות עבור “מנהיג החמאס שילם 8,000 ₪ למשפחת התינוקת הפלסטינית שמתה ממחלת דם, כדי שתציג שמותה נגרם מגז של צה"ל

 • יונ 21, 2018 @ 17:35 at 17:35
  Permalink

  גם במלחמת לבנון החיסבאללה הוציאו את אותה תינוקת חמש עשרה פעמים וטענו שהמון תינוקות נחנקו בבונקר מהפגזות צהל.
  ואז נגמרה המלחמה.
  כלומר ישאאל רגישה עדין לעלילות של הערבים.
  טיפשות

  Reply
 • יונ 23, 2018 @ 9:00 at 9:00
  Permalink

  במלחמה כמו במלחמה אין לחוס על האויב ואין להיכנע למערכת התעמולה שלו. יש לחסל כל תיעוד תקשורתי מהשטח, שאינו של כוחותינו, ולמנוע העברת סרטים וידיעות באמצעות שיבוש אלקטרוני או חיסול ממוקד של השליח.

  Reply

תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי נאצה, הסתה או פגיעה, דיבה בהתאם לתקנון השימוש באתר של תיקדבקה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *