מקורות: חיל האוויר הישראלי תקף את מטה חטיבה מס' 90 הסורית וכוח חיזבאללה ליד קוניטרה

מקורות שונים ברשתות החברתיות מדווחים, במוצאי שבת 29.4, כי חיל האוויר הישראלי תקף את מטה חטיבה 90 של צבא סוריה וכוחות של חיזבאללה, באזור שבין הכפר חאדר  Hader ליד החרמון. לפי הידיעות האלה הכוחות התקדמו לעבר קוניטרה.
המקורות הצבאיים של תיקדבקה מדווחים בלעדית החל מיום חמישי 27.4, כי התקיפות עליהם מדווח בימים האחרונים, קשורות לכוחות סוריים, כוחות של המליציות השיעיות הפרו-איראניות וכוחות של חיזבאללה, שפתחו במתקפה באזור החרמון לכיוון קוניטרה.
התקיפה הראשונה ביום ה', הייתה על מפקדת דוויזיה מס' 4 של הצבא הסורי הלוקחת חלק בלחימה.

Print Friendly, PDF & Email

4 תגובות עבור “מקורות: חיל האוויר הישראלי תקף את מטה חטיבה מס' 90 הסורית וכוח חיזבאללה ליד קוניטרה

 • אפר 29, 2017 @ 22:58 at 22:58
  Permalink

  דבר אחד זה ברור
  אם איראן תאיים עלי מצפון לגולן אנחנו בבעיה

  Reply
 • אפר 30, 2017 @ 1:09 at 1:09
  Permalink

  אני מציע לכל מי שיכול, לעזוב את הארץ לכמה חודשים, כי הסופה מתקרבת אלינו. . דברי ישראל ק"ץ מלפני כמה ימים אינם פליטת פה. המשחק המדיני דומה יותר לפוקר מאשר לשח-מט. הקלף הישראלי הוא הקלף האחרון שיש לטראמפ', והוא נזרק על השולחן. המאבק הוא על מי יכול לתת חסות; פוטין או טראמפ'. אם פוטין יוכיח שהוא מסוגל לתת חסות יעילה, כל מדינות העולם יבקשו את קרבתו וחסותו. אם הוא יכשל, כל מדינות העולם, כולל אסד, יבקשו חסות USA. זה הדבר שעומד להכרעה במזרח התיכון, כנראה בקרוב מאד, אולי מיד אחרי יום העצמאות. יש לנו הסיכוי הטוב ביותר לצאת קירחים מכאן ומשם. לכן יציל נפשו מי שיכול.

  Reply
 • אפר 30, 2017 @ 9:58 at 9:58
  Permalink

  אם מישהו בטוח מי הטובים ומי הרעים בכל המשחק הזה- שיקום…

  סביר להניח (במידה ויסתבר שצדק) שיזכה לתהילת עולם…

  "אם ה' לא ישמור עיר- שוא שקד שומר"…

  Reply
 • מאי 1, 2017 @ 2:24 at 2:24
  Permalink

  אין ספק כי אין הבדל בין קודמו ובין הנוכחי בממשל בארה"ב .שכן,אולי יש נשיא ואולם בפועל מי שמנהל את הבית הלבן הוא פקידיו ,שמרביתם ,שונאים את מדינת ישראל ועצם קיומה , ולא מהיום !
  מי שחושב כי ה"ה טראמפ יביא לנו שקט ושלווה טועה .שכן,טראמפ כמו כל קודמיו , מהמר על ישראל ועצם קיומה כקלף שיחזיר לידיו את השוק הערבי ,את הכלכלה והסחר בנשק שנשמטו מידי ארה"ב לטובת הרוסים .
  בכל ועידה שתתקיים בטווח הקרוב ו\א הרחוק ישראל תשלם בכל מחיר את המחיר בעבור האמריקאי והמחיר , יהא איום ונורא.שכן, המונח :גבולות אושוויץ" יחזור לשולחן וישראל תאולץ לתת לפלסטינים את כל שטחי איו"ש בתחילה ובהמשך את כל שאחי ארץ ישראל ועד לקווי כ"ט בנובמבר 1947!

  Reply

תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי נאצה, הסתה או פגיעה, דיבה בהתאם לתקנון השימוש באתר של תיקדבקה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *