נסראללה: פעולת הנקמה על חיסול קונטר כבר בדרך. היא בידי לוחמי ההתנגדות

בנאום שנשא ביום א' 27.12, הכריז מנהיג חיזבאללה חסן נסראללה, כי הנקמה על חיסול סמיר קונטר הועברה עכשיו לידי לוחמי ההתנגדות. במילים אחרות  הפעולה כבר יצאה לדרך, הפקודות ניתנו, ועתה הביצוע הוא בידי 'לוחמי ההתנגדות בשטח.  'איננו מפחדים מהתוצאות ומהאיומים'. 'אנחנו לא ניתן לדם של לוחמי הג'יאהד והאחים שלנו להישפך בשום מקום בעולם'.   
בחדדו את האיום, אמר נסראללה: 'הישראלים מודאגים והם מודאגים בצדק'. 'גם אלה שעל הגבולות (כלומר חיילי צה''ל), וגם בתוך ישראל' (כלומר תושבי מדינת ישראל). 'התגובה על חיסולו של קונטר היא בלתי נמנעת'.
'הישראלים החליטו שחיסול של מטרה חשובה כזו מצדיקה את ההרפתקנות ואת ההקרבה' 'הם חשבו כי קונטר איננו חשוב לחיזבאללה'. ציטוט המקור: Israel decided that eliminating such an important target is worth the adventure and the sacrifice … They thought that al-Quntar is not that important to Hizbullah.
במילים אחרות, נסראללה קובע כי שיקולי ישראל לחסל את קונטר היו מוטעים, מאחר והיא איננה מבינה את דרך המחשבה והפעולה של חיזבאללה.  נסראללה טען בדבריו כי ראש הממשלה בנימין נתניהו חשב, כי כי הוא יכול להשתמש במלחמה בסוריה כדי להשיג הכרה בינלאומית בסיפוח רמת הגולן לישראל'. 
'כחברים של קונטר (לדרך) אנו צריכים להיות את רוח ההקרבה, מאחר והיא המפתח להתקוממות של העם, סמל להמשכיות ההתנגדות, ועיצוב העתיד'.
As we commemorate al-Quntar, we must revive the spirit of sacrifice, because this is a key condition for the rise of the people, the persistence of resistance and the creation of the future.
נסראללה קרא בדבריו לפלסטינים שלא לחכות יותר לשום מבצעים של מדינות ערב הפרו-מערביות, בייחוד סעודיה, או למבצעים של האמריקנים עם צבאות ערב, כלומר להעצים את להבות האינתיפאדה. 

 

Print Friendly, PDF & Email

תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי נאצה, הסתה או פגיעה, דיבה בהתאם לתקנון השימוש באתר של תיקדבקה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *