נעצרו 5 אנשי חוליית הטרור של החמאס שרצחה את איתם ונעמה הנקין ז"ל

הותר לפרסום כי לאחר מאמץ מודיעיני ומבצעי לאיתור המעורבים בפיגוע הירי לעבר רכב ישראלי ב-1 לאוקטובר 2015 סמוך לאיתמר, במהלכו נרצחו איתם ונעמה הנקין ז"ל עת נסעו ברכבם עם ארבעת ילדיהם, נעצרו ע"י שב"כ, צה"ל ומשטרת ישראל חברי החוליה אשר ביצעו את הפיגוע.
 החוליה אשר משתייכת לתנועת החמאס בשכם מנתה 5 פעילים אשר לכל אחד מהם תפקיד מוגדר – פעיל אחד פתח ציר, ברכב המפגעים נסעו 3 פעילים – נהג ושני מפגעים וכן מפקד חולייה שלא היה ברכב. כמו כן נעצרו מספר חשודים נוספים כסייענים של החוליה:
מפקד החוליה הוא: ראע'ב אחמד מוחמד עליוי, יליד 78', בעברו כלוא חמאס צבאי משכם. יתר חברי החוליה הם:  יחיא מוחמד נאיף עבדאללה חג' חמד, יליד 1991, תושב שכם, פעיל בחמאס. הוא האיש שביצע את הירי בפיגוע. סמיר זהיר אבראהים כוסא, יליד1982, תושב שכם, פעיל חמאס, השתתף בשלושה פיגועים. שימש בהם כנהג.  כרם לוטפי פתחי רזק, יליד 1992, תושב שכם, פעיל חמאס. הוא יצא לפיגוע חמוש באקדח, ביצע בו ירי במהלך הפיגוע ותוך כדי נפגע בשוגג מירי חברו.  זיד זיאד ג'מיל עאמר, יליד 1989, תושב שכם, פעיל חמאס. תפקידו היה לבצע את פתיחת הציר לחוליה בו בוצע הפיגוע.

Print Friendly, PDF & Email

תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי נאצה, הסתה או פגיעה, דיבה בהתאם לתקנון השימוש באתר של תיקדבקה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *