נתניהו: לא נסכים ונקבל שאיראן בונה בסוריה ובלבנון מפעלים לייצור טילים. תיקדבקה: אם כך מדוע נתניהו וליברמן לא נותנים הוראה לתקוף מטרות אלה?

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר, ביום שני 28.8, למזכיר האו"ם אנטוניו גוטרש, כי 'האו"ם קיבל מנדט למנוע את התחמשות החיזבאללה, אך אלפי כלי נשק נכנסים ללבנון ומפרים את החלטת האו"ם. איראן הופכת את סוריה לבסיס צבאי כחלק ממטרתה המוצהרת לחסל את ישראל. היא רוצה להשתמש בסוריה ולבנון כקו הקדמי נגד ישראל. איראן בונה בלבנון ובסוריה אתרים לייצור טילים מונחים שמיועדים לישראל.' לדבריו, 'ישראל לא יכולה לקבל מצב זה וגם האו"ם לא אמור לקבל. הגיע הזמן לבהירות גדולה יותר מצד האו"ם', קרא ראש הממשלה.
תיקדבקה: בשביל מה נתניהו משמיע דברים אלה באוזני מזכיר האו"ם. נתניהו יודע היטב שאין בכוחו של  גוטרש  להפסיק את המעורבות והתבססות הצבאית של איראן וחיזבאללה בסוריה. היחידים שיכולים לפעול כדי להאט מהלך זה הם ראש הממשלה נתניהו, שר הביטחון אביגדור ליברמן וצה"ל.

Print Friendly, PDF & Email

7 תגובות עבור “נתניהו: לא נסכים ונקבל שאיראן בונה בסוריה ובלבנון מפעלים לייצור טילים. תיקדבקה: אם כך מדוע נתניהו וליברמן לא נותנים הוראה לתקוף מטרות אלה?

 • אוג 28, 2017 @ 14:08 at 14:08
  Permalink

  שאלת תם נתניהו אלוף רק בדמגוגיה זולה אין לו את האומץ שנידרש
  ממנהיג לכן הוא לא יעשה משהוא שעלול לסכן את הכיסא

  Reply
  • אוג 28, 2017 @ 22:33 at 22:33
   Permalink

   ולאומתו אתה כל כך אמיץ שמוכן מיד לצאת למלחמת מנע מקדימה, לפי הגדרתו של יגאל אלון ז"ל, ולא כל כך מעניין אותך מה יהיו תוצאות המלחמה בלי הפעלת הטקסטיל מדימונה, ומה יהיה אם יתברר שצריך להפעיל את תוצרת דימונה?לפני כמה שנים, אמר מיכאיל בוגדנוב, יו"ר ועדת הביטחון של שני בתי הנבחרים של רוסיה, ש-"אם ישראל, או ארה"ב, או שתיהן ביחד, יפרו את המרחב האווירי של אירן, רוסיה תגן עליו".

   Reply
 • אוג 28, 2017 @ 14:52 at 14:52
  Permalink

  Patient grasshoppers patient

  Reply
 • אוג 28, 2017 @ 17:38 at 17:38
  Permalink

  כי ביבי רק מדבר ועושה מעט. הוא יודע שהמהלך יביא למלחמה ומחכה שהבעיה תהיה עוד שנים של מישהוא אחר. ככה היה אצל אובמה בנושא צפון קוריאה ואירן.

  Reply
 • אוג 28, 2017 @ 17:44 at 17:44
  Permalink

  נתניהו וליברמן טובים בדיבורים….במעשים הם רעים מאוד.!

  Reply
 • אוג 29, 2017 @ 1:52 at 1:52
  Permalink

  Only good idea to wipe-out if will NOT cause all out war which will unite all against Israel – best way out for Assad in Syria

  Reply
 • אוג 29, 2017 @ 7:06 at 7:06
  Permalink

  נתניהו עושה בשכל – הוא מכין את הקרקע לתקיפה שלנו.
  ברור שהוא יודע שהאו"ם לא מסוגל לעשות דבר בנידון. הוא פשוט "מכסה את התחת" כדי שאח"כ נוכל לומר לאו"ם "אמרנו לכם ולא עשיתם עם זה כלום. לכן אנחנו עשינו".

  Reply

תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי נאצה, הסתה או פגיעה, דיבה בהתאם לתקנון השימוש באתר של תיקדבקה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *