קנצלר גרמניה לשעבר גרהארד שרדר Gerhard Schroeder, ידידו של פוטין, נבחר להיות ראש מועצת המנהלים של ענק האנרגיה הרוסי רוזנפט Rosneft

תדהמה ומהפכה בשוק האנרגיה העולמי. קנצלר גרמניה לשעבר גרהארד שרדר Gerhard Schroeder, ידידו האישי של נשיא רוסיה ולדימיר פוטין נבחר, ביום שישי 29.9, להיות ראש מועצת המנהלים של ענק האנרגיה הרוסי רוזנפט Rosneft.
זו פעם ראשונה שמדינאי בינלאומי בעל שיעור קומה שאיננו רוסי, נבחר לעמוד בראש תעשיית הנפט הרוסית.
מיד עם היבחרו אמר שרדר: 'אני מנהל עצמאי. אתם יכולים להיות בטוחים בכך', I am an independent director. You can take that as a starting point.
המקורות של תיקדבקה: למינוי הזה השלכות אסטרטגיות בינלאומיות מרחיקות לכת, לא רק על עתידה ומעמדה של חברת רוזנפט Rosneft  בשווקים הבינלאומיים, אלא גם על מעמדו האישי והפוליטי של נשיא רוסיה פוטין.
לכן לא צריך להתפלא, כי קנצלרית גרמניה אנג'לה מארקל מתחה ביקורת על שרדר על כך שהוא ממלא תפקיד רוזנפט Rosneft, תמורת משכורת של חצי מיליון דולר בשנה.
אחת הדוגמאות האחרונות לכך היא ההשקעה עליה הודיעה רוזנפט Rosneft החודש בשדות הנפט הכורדיים בקירקוק  בסך 1 מיליארד דולר. פירוש הדבר שלא רק רוסיה עומדת מאחורי הכורדים, אלא גם גרמניה. מדריכים צבאיים גרמניים הם שמאמנים את כוחות הפשמרגה ה-Peshmerga.

Print Friendly, PDF & Email

1 תגובות עבור “קנצלר גרמניה לשעבר גרהארד שרדר Gerhard Schroeder, ידידו של פוטין, נבחר להיות ראש מועצת המנהלים של ענק האנרגיה הרוסי רוזנפט Rosneft

 • אוק 1, 2017 @ 15:38 at 15:38
  Permalink

  זו בבל שניה !!!
  העולם מבלבל לגמרי… עם כל ה-
  Advancement in technology / communication.

  Reply

תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי נאצה, הסתה או פגיעה, דיבה בהתאם לתקנון השימוש באתר של תיקדבקה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *