ראש הממשלה בנימין נתניהו בתום הערכת מצב עם הצמרת הביטחונית בקריה בת"א: הבכירים של החמאס לא יכולים להימלט. אנחנו מגיעים אליהם בכל מקום

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר, ביום שישי 14.5 אחה"צ:  'אני אמרתי שאנחנו ניתן מכות קשות מאוד לחמאס וגם לארגוני טרור אחרים – ואנחנו עושים זאת. ביממה האחרונה תקפנו מטרות בתת קרקע, החמאס חשב שהוא יוכל להסתתר שם אבל הוא לא יכול להסתתר שם'  'הבכירים שלו חושבים שהם יכולים להימלט מנחת זרוענו – הם לא יכולים להימלט. אנחנו מגיעים אליהם בכל מקום, לכל האנשים האלה ואנחנו נמשיך לעשות זאת'.
ראש הממשלה הסיף ואמר, 'כי הם תקפו אותנו ביום חגנו, הם תקפו את הבירה שלנו, הם שיגרו טילים לערינו, הם משלמים וישלמו על כך מחיר כבד. זה עוד לא נגמר. אנחנו נעשה הכל כדי להשיב את הביטחון לערינו ואזרחינו'.
ראש הממשלה הוסיף ואמר, 'אני רוצה לומר מילת הערכה לידידי הנשיא ביידן, לידידים אחרים – נשיא צרפת, ראש ממשלת בריטניה, קנצלר אוסטריה, ראש ממשלת גרמניה ואחרים. הם עמדו על זכותנו הטבעית והמובנת מאליה להגן על עצמנו, לנהוג בהגנה עצמית מול הטרוריסטים הללו שגם תוקפים אזרחים וגם מתחבאים מאחורי אזרחים'.

Print Friendly, PDF & Email
שינוי גודל גופנים
ניגודיות