רוה"מ נתניהו דיבר בטלפון עם הנשיאים פוטין ומקרון והקנצלרית מארקל על הגרעין האיראני. צוותים מודיעיניים ישראליים יצאו לצרפת ולגרמניה

ראש הממשלה בנימין נתניהו דיבר, ביום ב' 30.4 בלילה, לאחר גילויו על הגרעין האיראני, עם נשיא רוסיה ולדימיר פוטין, נשיא צרפת עמנואל מקרון, וקנצלרית גרמניה אנג'לה מארקל. עם הנשיא פוטין שוחח נתניהו גם על המצב בסוריה והשניים נדברו להיפגש בקרוב. נתניהו סיכם עם מקרון ומארקל, כי צוותים של מומחי מודיעין ישראליים יגיע בקרוב לצרפת ולגרמניה, להציג בפני רשויות המודיעין שם את החומר המודיעיני שנחשף.   

Print Friendly, PDF & Email

4 תגובות עבור “רוה"מ נתניהו דיבר בטלפון עם הנשיאים פוטין ומקרון והקנצלרית מארקל על הגרעין האיראני. צוותים מודיעיניים ישראליים יצאו לצרפת ולגרמניה

 • מאי 1, 2018 @ 7:01 at 7:01
  Permalink

  את הארופאים מעניין כרגע רק כסף, צרפת בנתה מפעל מכוניות של רנו, גרמניה מוכרת סחורה מעל 4 מליארד בשנה ויהיה חבל להם להפסיד כל כך הרבה, הם צריכים את הכסף כדי לממן את מליוני ה ״פליטים״ שהגיעו אליהם…

  Reply
 • מאי 1, 2018 @ 9:44 at 9:44
  Permalink

  העובדות החדשות מדהימות, גם הישנות יותר אינן בגדר סתם שמועות אך מעל הכל הדבר הכי לא חדש הוא הטמטום של העיתונאים, הכתבים, המסקרים ומפרשים בכל אמצעי התקשורת ופולטים ביחד עם הבל פיהם צחנת טיפשות, בורות ואי הבנת המצב.
  מדובר ברכיבים, תהליכים והכנות ופרוצדורות טכנולוגיות שאינן משחקי מילים, יש לאיראנים ידע, יכולות ובעיקר נחישות לבנות נשק גרעיני ואמצעי שיגורם לכל מקום על פני הגלובוס. יש להם מטרה מוצהרת והיא להשמיד את העולם המערבי, הלא מוסלמי והם אינם בוחלים בשום מסלול ודרך להערים על העולם המוצף בטמטומם של מנהיגי מדינות, יועציהם הפוליטיים וכנראה גם המדענים שמעדיפים לטמון ראשם בחול רק כדי לא להתעמת עם עובדות.
  את פרויקטי הגרעין האיראני והם רבים, יש להשמיד, את ראשי המשטר להרוג ולחסל באיבה שואה עולמית ויפה שעה אחת קודם.
  למען בטחון העולם אין לבטל הסכם מטופש שנולד ונחתם בחטא ע"י נשיא אמריקני אידיוט! יש לחסל חיסול פיזי כל תשתית חומרית ואישית כולל חיסולם של המדענים והעוסקים במלאכה עד אבק.

  Reply
  • מאי 1, 2018 @ 16:33 at 16:33
   Permalink

   יפה כתבת איך קולך לא ישמעה וחבל

   Reply
 • מאי 1, 2018 @ 20:30 at 20:30
  Permalink

  בשביל מה הליצן שולח שליחים לאירופה. אותם מעניין רק לעשות כסף עם האיראנים. אף אחד באירופה לא סופר אותו. הוא אלוף בדיבורים, ואפס במעשים. אם כי אני חש איזו סמנטיקה של שינוי אצלו. בינתיים רק סמנטיקה. הוא הרי בסמנטיקה – אלוף העולם. הוא צרח כל השנים ואיים שיתקוף את איראן. צרח כמו ביריון צעצוע לאירופאים" תחזיקו אותי תחזעו אותי". אז אף אחד לא סופר אותו. כשממשלת ישראל בראשותו התכוונה להתקיף, הוא נבהל והתקפל, בניגוד לעמדת שאר השרים. סמרטוט -טוב בדיבורים. גם כעת הכל דיבורים. כל הנאום אתמול הצגה פוליטית. הוא חושב שאחרים יעשו את עבודה עבור ישראל, והוא טועה. רק צהל יעשה את זה. את האירופאים מעניין רק עסקים עם איראן ונפט בזול, ושילכו היהודים לעזאזעל.

  Reply

תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי נאצה, הסתה או פגיעה, דיבה בהתאם לתקנון השימוש באתר של תיקדבקה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *