שיא בפשעי שנאה אנטישמים בבריטניה

פשעי שנאה כנגד יהודים בבריטניה, שברו בשנת 2016 שיא וגדלו ב-30% לעומת שנה קודמת, וב- 36 אחוזים מול שנת 2015, כך נמסר מארגון ה- CST, המתעד גילויי אנטישמיות בבריטניה. בכיר בארגון אמר כי אנטישמים מרגישים 'מחוזקים ובטוחים' ושרת הפנים הבריטית אמבר ראד Amber Rudd אמרה כי הממשלה הקצתה 14.3 מיליון פאונד לאבטחת מוסדות ואזורים יהודים ברחבי הממלכה.  75% מהאירועים האנטישמיים התרחשו בלונדון ובמנצ'סטר שם מתגוררת רוב הקהילה היהודית.

Print Friendly, PDF & Email

4 תגובות עבור “שיא בפשעי שנאה אנטישמים בבריטניה

 • פבר 2, 2017 @ 19:00 at 19:00
  Permalink

  יציאת מצריים בה אנו אוחזים בקריאת התורה ,הייתה גירוש , שלפניו לפי פירושים מסוימים היה מגה שואה 80% מהיהודים מתו בימי האפילה. גם הגרמנים מלכתחילה ,במקביל לרומנים ולפולנים רצו לגרש ב1936-41 את היהודים לארץ ישראל ,אבל 'ידידינו' הבריטים ,סירבו אפילו לשמוע והיטלר קיבל את עצות אנטונסקו הרומני וחג' אמין אל חוסייני שיש להשמיד היהודים. גם שארית הפליטה שאחרי השואה נבלמה על ידי הצורר הבריטי.
  אם היהודים לא רוצים לעלות לא'י ,כמו שלא רצו ,בהנהגת רבניהם, לעלות בין שתי המלחמות, אזי ,יוכו ויגורשו היהודים מכל מקום בגולה. למזלם יש ארץ יהודים רחבת ידיים שברובה איננה מיושבת ,וזרים מיתפשטים בה.

  Reply
  • פבר 3, 2017 @ 8:59 at 8:59
   Permalink

   זה נבואה איפה זה כתוב ?מי אמר את זה ? העלייה המוקדמת מידי של היהודים גרמה לסגירת שערי הארץ על ידי הבריטים וההמשך ידוע …. אז אולי לא הרבנים אחראים לשואה ? אפשר לשחק בנדמה לי ואילו לסבתא היו גלגלים עד מחר תכל״ס מדיניות ההתרפסות של הישראלים מאז אוסלו היא הגורם הישיר והמלבה של האנטישמיות

   Reply
 • פבר 2, 2017 @ 20:50 at 20:50
  Permalink

  את אחד מפשעי השנאה הובילה ממשלת בריטניה בהצבעתה במועצת הביטחון של האו"ם.

  Reply
 • פבר 4, 2017 @ 6:45 at 6:45
  Permalink

  הבריטים "הנאורים", כביכול, אחראים לרדיפות ולרצח יהודים לאורך אלפי שנות הגלות. גם כיום, זרע הפורענות נזרע בהסכם סייקס-פיקו, בו כובשינו ושודדינו גרמו להחרפת המחלוקת ולמאבק על הארץ בינינו לבין המוסלמים (שגם הם לא היו ממש מאוהבינו…) . מי הם שיחליטו החלטות על ארצנו? איך נוצרו האימפריות הבריטית והצרפתית אם לא ע"י כיבושן, גזילתן ובזיזתן של הארצות הנכבשות?! אין לנו על מה להתנצל בישוב ארצנו. לא זקוקים לאישור לא מהבריטים, לא מהצרפתים, לא מארצות הברית, לא מרוסיה ולא מאיש. פה זה שלנו! הזיגזג של אומות העולם כלפינו מלמד עליהם יותר מאשר עלינו. הם רוצים אותנו פה, אבל לא חזקים מדי.

  Reply

תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי נאצה, הסתה או פגיעה, דיבה בהתאם לתקנון השימוש באתר של תיקדבקה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *